فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

فروش کلی و جزئی چراغ مخروطی ترافیکی تاشو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1398/02/23 بازدید : 24

یدک خواجه

: تهران - تهران - نظام آباد سبلان جنوبی

0939-4428364 :

mohsen.khajehzadeh@yahoo.com :

متن آگهی فروش کلی و جزئی چراغ مخروطی ترافیکی تاشو در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

مخروطی ترافیکی چراغدار و تاشو، با امکان تا شدن، کم ترین فضای ممکن را اشغال کرده که این ویژگی درچراغ های هشداردهنده بسیارحائزاهمیت است.
در کنار این ویژگی باید اشاره کرد که این نوع مخروطی مجهز به دوچراغ ال ای دی قرمز رنگ با دو سلول AAA بوده که در دو قسمت پایین و بالای چراغ تعبیه شده و بهترین حالت جلب توجه و امکان مشاهده در تاریکی را ایجاد می کند.
مخروطی ترافیکی تاشو با توجه به این ویژگی ها، بهترین محصول درمقایسه با انواع علائم وتابلوهای ترافیکی است که می تواند در پروژه های ساختمانی، سفرهای جاده ای، تعمیرات و احداث مسیرها و بسیاری موارد دیگر نقش موثری ایفا نماید.
از دیگرمشخصات مخروطی ترافیکی تاشو می توان به جنس بدنه آن اشاره کرد که از پارچه و لاستیک تهیه شده، بورد این محصول ABS بوده و در ابعاد 380 – 380 – 720 میلی متر طراحی و تولید شده است.
ویژگی بارز این محصول که آن را از سایر مخروطی های چینی موجود در بازار متمایز نموده دو چراغه بودن آن واستفاده ازباتری های کتابی به جای باتری های قلمی است که در افزایش طول عمر و توان بازدهی دستگاه بسیارموثراست.

جدیدترین آگهی های مربوط به لوازم یدکی خودرو سنگین در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به لوازم یدکی خودرو سنگین در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سنگین در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لوازم یدکی خودرو سنگین