فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

چراغ شارژی آذرخش مخصوص جاده و خودروهای باری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1398/02/22 بازدید : 51

یدک خواجه

: تهران - تهران - نظام آباد سبلان جنوبی

031-32613074

mohsen.khajehzadeh@yahoo.com

http://yadakkhajeh.ir

@yadakkhajeh

yadakkhajeh.ir

چراغ چشمک زن آذرخش پس از شارژ کامل تا 48 ساعت به صورت چشمک زن کارکرد خواهد داشت. چراغ چشمک زن آذرخشی معرفی شده؛ توسط پایه می تواند روی مخروطی ترافیکی و یا استوانه های ترافیکی قرار بگیرد و همچنین توسط پیچ درون آن بر روی تمامی سطوح و حتی وسایل نقلیه نصب می گردد.
چراغ آذرخش ضد آب و ضد ضربه بوده و دارای دو حالت نورپردازی به صورت چشمک زن و روشنایی یکنواخت می باشد. چراغ آذرخش در عملیات نظامی ، کنترل ترافیک ، فرودگاه ها ، راهنما در پارکینگ ، کارهای ساختمانی و ترافیک جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه یدک خواجه مناسب ترین قیمت چراغ چشمک زن آذرخش که در دسته چراغ فلاشر هشدار دهنده جای دارد را ارائه می دهد. چراغ آذرخش به منظورهشدارمورد استفاده قرارمی گیرد.
چراغ آذرخش معرفی شده دارای باتری می باشد؛ این باتری برای مدت زمان زیادی انرژی لامپ را تامین می کند. ضمن اینکه به وسیله برق شهری برای مدت طولانی شارژ می شود.
قدرت پرتاب نور بالا چراغ چشمک زن آذرخشی به گونه ای است که نور آن از فاصله 200 متری دیده می شود. چراغ چشمک زن آذرخشی را می توان هم بر روی سطح قرار داد و هم به وسیله پیچی که در پشت آن قرار دارد به سطوح عمودی متصل نمود.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها