فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولیدکننده انواع فنرخودروهای داخلی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/25 بازدید : 114

شرکت پارس فنر

: تهران - تهران - بزرگراه شیخ فضل الله نوری ,بعد از پل ستارخان نرسیده به پل شهرک آزمایش، خیابان شهید شوریده (22) پلاک

021-88250070 :

021-88255649 :

متن آگهی تولیدکننده انواع فنرخودروهای داخلی در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت پارس فنر ، تولیدکننده انواع فنرخودروهای داخلی
بنيانگذار و موسس شركت پارس فنر آقاي مهندس احمد جليلي تنها فارغ التحصيل از دانشكده مهندسي متالورژي دانشگاه صنعتي شريف (آريامهر سابق) در سال 1349 ميباشند كه ايشان پس از اتمام دوره خدمت نظام وظيفه با درجه ستوان دومي در ارتش در سال 1351 توسط جناب آقاي پرويز نصيرپور رئيس هيئت مديره شركت توليدي زر وابسته به گروه صنعتي رنا به عنوان رئيس كنترل كيفي دعوت به همكاري شدند كه به ترتيب مسئوليت رئيس كنترل كيفي ، مديريت توليد ، مديريت فني و مديريت كارخانه را تا سال 1358 برعهده داشتند.
از سال 1361 الي 1363 مديريت كارخانه فنرسازي خاور وابسته به گروه صنعتي خاور كه در حال بهره برداري بود را برعهده گرفتند و آن شركت را ضمن بهره برداري آزمايشي به ظرفيت كامل رساندند .
در سال 1363 شركت پارس فنر را با استفاده از تجارب و دانش اكتسابي خود تاسيس نموده و اولين كارخانه توليد انواع فنر پارابوليك در ايران را به بهره برداري رساندند.
شركت پارس فنر توانست با مديريت آقاي احمد جليلي گامي موثر در جهت خودكفائي صنايع كشور برداشته و ضمن تامين نيازمندي هاي كارخانجات خودروسازي كشور ، قسمتي از توليدات خود را به آمريكاي شمالي بخصوص كانادا باتوجه به مرغوبيت كالا صادر نمايد.
تاسيس و راه اندازي شركت پارس فنر موجب قطع واردات انواع فنرخودروهاي داخلي از كشورهاي رقيب از جمله هندوستان ، چين ،مالزي و اروپا به ايران گرديد.
شركت پارس فنر (سهامي خاص) با استفاده از مدرنترين ماشين آلات فنرسازي دنيا از كشورآلمان و با حمايت وزارت صنايع در سال 1363با مجوز توليد 3500 تن انواع فنر تخت خودرو ، واگن قطار ، تريلرهاي كشاورزي و انواع فنرهاي پارابوليك خودروهاي سنگين تاسيس گرديد و درسال 1367 توانست به مرحله بهره برداري رسيده و توسط معاون محترم رئيس جمهور وقت افتتاح گرديد.
شركت پارس فنر درسـال 1383 توانـست با دريـافت مجوز طرح توسعه از وزرات صنايع استان مركزي و افزايش سرمايه گذاري و ايجاد سالن توليد ، توسعه و خريد ماشين آلات جديد ظرفيت توليد را به 10000 تن درسال برساند.
شركت پارس فنر افتخار دارد باتوليد حدود 3000 نوع فنرهاي تخت و پارابوليك از صخامت 5 ميليمتر الي 50 ميليمتر مربوط به انواع خودروهاي سواري ، وانت ، كاميون ، اتوبوس، واگن قطار و تريلرهاي كشاورزي توانسته است قسمت عمده اي نيازهاي داخلي را تامين و قسمتي ديگر از توليدات خود را صادر نمايد.
شرح فعالیت ها

کلیه ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح از پیشرفته ترین و مدرن ترین کاخانجات سازنده ماسین آلات فنر سازی دنیا از جمله پرول و لهمن ، برتمن گیرکه ، تیده و ... خریداری و نصب گردیده است.

کارخانه پارس فنر با سرمایه گذاری و دانش فنی موسسین شرکت و کارکنان مجرب و کارآزموده و با استفاده از مواد مرغوب و همچنین با استفاده از ماشین آلات پیشرفته دنیا که مشخصات تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد به تولید انواع فنر خودرو اشتغال دارد.


آشنائي با خط توليد شركت پارس فنر

کارخانه پارس فنر با سرمایه گذاری و دانش فنی مؤسسین شرکت و سوابق40 ساله در کارخانجات فنر سازی و کارکنان مجرب و آزموده با استفاده از مواد مرغوب و همچنین با استفاده از جدیدترین و مدرنترین ماشین آلات پیشرفته دنیا که مشخصات تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد به تولید انواع فنر خودروها اشتغال دارد.

1 سه خط کامل اتوماتیک برش و سوراخکاری.

2 سه خط کامل خم چشمی فنر.

3 خط کامل اتوماتیک نورد پارابولیک با کنترل CNC و کامپیوتر با آخرین تکنولوژی آلمان.

4 سه خط کامل نورد و پرسکاری.

5 سه سیستم کامل عملیات حرارتی.

6 دو سیستم کامل شن زنی.

7 سیستم کامل ترک سنج.

8 دو سیستم تابگیری و بادگیری و مونتاژ

9 سیستم کامل رنگ الکترواستاتیک.

10 خط کامل تولید بوشهای بی متال و برنجی

11 دستگاههای آزمایش نیرو، خستگی و سختی و رنگ فنر.

12 دستگاه کاملا ً کامپیوترایز اسپکتور فتومتر جهت تجزیه شیمیایی فولاد فنر.

13 سیستم کامل چاپ دیجیتالی شماره زنی و قید مشخصات بر روی فنر.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها