فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

طراح و تولیدکننده تجهیزات تعمیرگاهی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/24 بازدید : 155

پردازش موتور

: تهران - تهران - خیابان آزادی ، خیابان بهبودی ، نصرت غربی ، نبش ستایش ، پلاک 2 واحد 3

info@pmotor.ir :

متن آگهی طراح و تولیدکننده تجهیزات تعمیرگاهی در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

پردازش موتور ، طراح و تولیدکننده تجهیزات تعمیرگاهی
شرکت پردازش موتور از سال 1383 با هدف طراحی ؛ تولید و واردات انواع عیب یاب های صنعتی (دیاگ) و تجهیزات تعمیرگاهی تاسیس گردید.
این شرکت به لطف تلاشهای بی دریغ کادر مهندسی ؛ خدماتی و بازرگانی مجرب توانسته است طی مدت کوتاهی در این عرصه مطرح گردد و با توجه به طراحی دیاگهایی با ویژگیهایی مانند : نصب و راه اندازی سریع و آسان ؛ چند زبانه؛ سبک و کوچک ؛ سریع بودن در اجرای برنامه های عیب یابی و ... مفتخر گردید ه است که نه تنها تعداد زیادی از صنعت کاران و تعمیر کاران خودرو به استفاده این دیاگ ها روی آورند بلکه با توجه به سهولت یادگیری و همچنین آموزشهای عملی و تخصصی رایگان ؛ گارانتی مادام العمر ؛ خدمات 24 ساعت و شرایط خرید عالی ؛ بسیاری از کار آموزان و هنرجویان فنی و حرفه ای نیز بتوانند پا به این عرصه بگذارند و شاهد ترقی روزافزون خود باشند.
این شرکت مفتخر به تولید اولین دیاگ لمسی با صفحه هفت اینچ ؛ بدون نیاز به کامپیوتر و برق می باشد. قابلیت ارتقا به صورت تلفنی منتج به رضایت مشتریان و فروش بالای این دستگاه شده است.
انواع دیاگ های تولیدی این شرکت به واسطه کیفیت و کارایی برتر؛ مورد تائید شرکتهای معتبری چون امداد خودرو ؛سایپا؛ ایران خودرو و ..... می باشد. سابقه مشاوره ؛ نصب و راه اندازی تجهیرات تعمیرگاهی تعداد زیادی از نمایندگی های مجاز ایران خودرو و سایپا در کار نامه پردازش موتور مشهود بوده و قیمت مناسب و ارائه خدمات بومی با همیاری نماینده های این شرکت در سراسر ایران مسیری مطمئن را پیش روی مشتریان عزیز قرار داده است.
تنوع بالا در تجهیزات تعمیرگاهی از قبیل انواع لاستیک درآر ؛ بالانس ؛ جک های دو ستون و چهار ستون و قیچی ؛ جک های شاسی کشی ؛ شستشوی انژکتور ؛ نیتروژن ساز ؛ نقطه جوش و...... در راستای انتخاب کار آمد و تخصصی مشتریان فراهم آمده است و تیم مشاوره و فروش این شرکت جهت انتخاب اصلح به طور تمام وقت در خدمت تعمیر کاران محترم می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به تجهیزات تعمیرگاهی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تجهیزات تعمیرگاهی در استان تهران

جدیدترین آگهی های خدمات خودرو در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تجهیزات تعمیرگاهی