فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/23 بازدید : 260

شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو

: البرز - كرج - کیلومتر 5 بزرگراه کرج قزوین

026-34704005 :

026-34704007 :

متن آگهی بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو در استان البرز و شهر كرج را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو ، بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو
1- شرکت قالب¬های صنعتی ایران خودرو با ظرفیت اسمی 500 تُن قالب و پنل گیج در سال 1373 در زمینی به مساحت 000/55 هزار مترمربع افتتاح گردید.
2- شرکت قالب های صنعتی ایران خودرو بعنوان بزرگترین شرکت قالبساز در خاورمیانه و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات پرسی و مجموعه های خودرو در سطح کشور می باشد .
3- 100درصد سهام این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو می باشد .
4- شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو از 2 بخش (Businss Unit ) مجزا تشکیل شده است.
1/4- قسمت طراحی و ساخت قالبهای اصلی بدنه خودرو با دارا بودن پرسنل آموزش دیده و ماشین آلات به روز و پیشرفته توانایی طراحی و ساخت سالانه حدود 1500تن قالبهای بدنه خودرو را دارد که غیر از خودرسازان داخلی ، خودروسازان خارجی نیز مشتری این بخش از تولیدات شرکت هستند و بعنوان مثال طی سال گذشته حدود 1/1میلیون یورو طراحی و ساخت قالب به خارج صادر نموده است .
2/4-صنعت تولید قطعات پرسی و مجموعه ها که دارای خطوط پرسی G1 تا G3 بوده و فعالیت های مجموعه سازی نیز بصورت کاملتوانمندی تولید و مونتاژ مجموعه های اصلی بدنه خودرو راانجام میدهد.این بخش از شرکت توانایی تولید سالیانه حدود 20 میلیون قطعه پرسی و بیش از 3 میلیون مجموعه مصرفی در بدنه خودرو را نیز دارا می باشد .
5- شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو با توجه به نیاز صنعت و جامعه در سنوات قبلی مجموعه مرکز علمی کاربردی IKID را راه اندازی نموده و در حال حاضر دانشجویان متقاضی در این مرکز با مدیریت این شرکت در حال تحصیل می باشند .
6- در حال حاضر نیروی انسانی متخصص سازمانی در این شرکت در حدود 1000 نفر می باشد که با توانایی موجود در خصوص جذب فعالیتهای جدید وهمچنین ایجاد بسترهای مناسب با حمایت ارگان های مرتبط استان امکان جذب همین میزان نیرو طی یکسال آتی دور از دسترس نخواهد بود .
ماموریت :
شركت قالبهای صنعتی ایران خودرو شركتی دانش محور ، مبتنی بر ارزشهای سازمانی ، طراح و سازنده انواع قالبهای فلزی بدنه خودرو ، قالبهای پلاستیك ، قالبهای دایكست و تولید و مونتاژ كننده قطعات پرسی بدنه خودرو با ارائه محصولاتی رقابت پذیر در سطح جهانی و منطبق با استانداردهای كیفیت و زیست محیطی در راستای تحقق منافع كلیه ذینفعان در فعالیتهای تولیدی و خدماتی در بازارهای داخلی و بین المللی می باشد .

چشم انداز :
سازمانی پیشرو با كاركنانی رقابت پذیر و دانش بنیان در داخل و خارج از كشور با كسب رتبه نخست در خاورمیانه در حوزه طراحی و ساخت انواع قالبهای خودرو و تولید كننده برتر قطعات پرسی در كشور با قابلیت حضور در بازارهای بین المللی
ارزشها :
ما رهبران و كاركنان در راستای ارزشهای مشترك گروه صنعتی ایران خودرو با تلاش و پشتكار مضاعف درمسیر تعالی بر یادگیری وخلاقیت و كار تیمی ارج نهاده و با تمركز برخواسته های مشتریان،‌احترام به انسانها و حفظ منافع ذینفعان ، خود را در رعایت موضوعات كیفیت محصولات ، زیست محیطی ، ایمنی و اجتماعی مسئول می دانیم .

نتایج استراتژیك :
سودآوری پایدار
دستیابی به كیفیت و قدرت رقابتی در بازارهای هدف
توسعه دانش فنی كاركنان در طراحی و توسعه محصولات بر اساس نیاز بازار و منطبق بر استانداردهای بین المللی

جدیدترین آگهی های مربوط به بدنه در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به بدنه در استان البرز

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه بدنه