فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار

دسته بندی های ما

تولدکننده همه فیلترهای سوخت هوا و روغن برای خودرو ها

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/23 بازدید : 71

فیلتر سرکان

: تهران - تهران - ضلع جنوب شرقی بزرگراه یادگار امام ، تقاطع آزادی ، ده متری اول ، پلاک 2

021-54627000 :

021-66017651 :

info@serkanfilter.com :

متن آگهی تولدکننده همه فیلترهای سوخت هوا و روغن برای خودرو ها در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار مشاهده کنید.

فیلتر سرکان ، تولدکننده همه فیلترهای سوخت ، هوا و روغن برای خودرو ها
شركت توليدي و صنعتي فيلتر سركان در سال 1353 خورشيدي در شهر سركان تاسيس شد . سركان، شهری از استان همدان است كه در دامنه ي جنوبي الوند واقع است.
نام شركت فيلتر سركان نيز برگرفته از نام همين شهر است – سرکان - زادگاه بنيانگذران شركت .
در آغاز بهره برداري حوزه توليد عبارت بود از ساخت فيلتر هوا برای خودوری های آن دوران . سپس حرکت به سمت تولید فیلترهای متنوع تر آغاز شد .
استقبال دور از انتظار بازار از کیفیت محصولات تولید شده ، موسسان را برآن داشت که حجم و تنوع تولیدات خودرا افزایش دهند. ازاین رو به تاسسیات و محل جدید نیاز عاجل احساس شد براین اساس سایت شرکت به محل وسیع تری منتقل شد البته این سایت هر ساله حجیم تر و وسیع تر شده است . در ده سال اخیر به دلیل جهش تولید و افزایش تقاضای بازار شرکت چند سایت مجزا در استان تهران تاسیس کرد و عملا شرکت فیلتر سرکان به هولدینگی متشکل از چند شرکت بزرگ تبدیل شد .
• فیلتر خودرو و کامیون(Automotive )
فيلتر سركان همه ي انواع فيلتر هاي مورد استفاده در خودروهاي سبك، سنگين و نيمه سنگين نظیر :
• فیلتر هوا
• فیلتر روغن
• فیلتر سوخت
• فیلتر کابین
• فیلتر خشک کن، ادبلو (adblue)
را توليد وبه بازار عرضه مي كند .
• در حوزه ي فيلتر هاي روغن اين شركت همه ي انواع فيلتر هاي روغن پيچي ، المنتي و اكو را توليد مي نمايد . توليدفيلتر هاي روغن پيچي( بخصوص خودروهای سنگین ) كه شامل پروسه طولاني و پيچيده ای است ، در فيلتر سركان به بهترين و مدرنترين شيوه انجام مي پذيرد .
• توليد فيلتر هاي سوخت همچون فيلتر هاي روغن شامل فيلتر هاي پيچي ، المنتي و اكو ( ECHO ) است . فیلتر های اکو فیلترهای جدیدی هستند که در خودروهای مدرن بکار می روند . این فیلترها به دلیل اینکه در فرایند تولید خسارت کمی به محیط زیست وارد میکنند به فیلتر های اکو مشهور شده اند . فیلتر های اکو در شرکت سرکان با استفاده از مدرنترین ماشین الات و کمترین ضرر به محیط زیست تولید می شوند به عبارت بهتر جزء فیلتر های سبز فیلتر سرکان محسوب می شوند .
• فيلتر هاي هوا كه قدمت توليداتش بيش از 40 سال است با كيفيت واستاندارد ها ي جهاني وارد بازار مي گردد.
• فیلتر کابین یکی از مهمترین فیلتر هایی است که در خودرو های مدرن بکار می رود . فیلتر کابین چون با سلامتی و تنفس انسان ارتباط مستقیم دارد دارای وضعیت ویژه است ، چون استفاده از فیلتر بد سبب بروز انواع امراض تنفسی و سرطان می شود بنابراین تولید و مدیای بکار رفته در این فیلتر اهمیت دو چندانی می یابد .
فیلتر سرکان با تکیه بر دانش فنی حاصل از سال ها تجربه و نیز ابتنا به فناوری روز توانسته است فیلتر کابین را در حد مقبولیت جهانی تولید کند .
• فیلتر هایی نظیر خشک کن که نیاز به تخصص مدرن وماشین الات مدرن دارد در فیلتر سرکان تولید می شود .
• فیلتر ماشین الات راه سازی و معدن (construction & mining )
فیلتر سرکان انواع فیلتر روغن ، هیدرولیک ، هوا ، سوخت و کابین برای انواع ماشین الات راهسازی ، معدن ، صنعتی نظیر : لودر ، بولدوزر ، گریدر ، لیفتراک ، غلتک و .. نیز تولید می کند با کیفیت و مشخصات جهانی .
• فیلتر کمپرسور و ماشین آلات تولید صنعتی
کمپرسورها درتولیدات صنعتی کاربرد وسیعی دارند و دارای انواع فیلتر اند. فیلتر سرکان بخشی از این این گونه فلیترها را تولید می کند .
• فیلتر های صنعتی
فیلترهای نیروگاه ها ، صنایع پتروشیمی ، سیستم های رنگ الکترو استاتیک و... از مواردی هستند که فیلتر در آنها نقش مهم دارد . این فلیتر ها نیز بسته به سفارش تولید می شوند .
در گروه (holding ) تولیدی فیلتر سركان بيش از1200 نفر به طورمستقيم مشغول كارند ، اين نيروها از زبده ترين و متخصص ترين نيروهاي منطقه هستند كه چرخ توليد را به روانترين شكل مي چرخانند .
بيش از 100 مهندس و كارشناس مشغول طراحي سيستم ها، توليد جديد ، افزايش راندمان ، افزايش فروش يافتن بازارهاي مصرف جديد و توزيع متكثر هستند .

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها