فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/21 بازدید : 87

شرکت آریا پاک مهتاب

: تهران - تهران - ونک، خیابان دیدار جنوبی، پلاک

021-88191733 :

info@company.com :

متن آگهی نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت آریا پاک مهتاب ، نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway
شرکت آریا پاک مهتاب نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو و محیط برند Freshway محصول روز اروپا و ساخت کشور بلغارستان در ایران می باشد. رایحه های متنوع و مدل های بسته بندی محصولات در عین تضمین بهترین کیفیت دارای زمان ماندگاری بالا و مدت زمان بالای مصرف محصول می باشد که کلیه رایحه ها در طیف های متنوعی شامل رایحه های عطری، اسپرت، رایحه های خاص با اسانس های ساخت کشور فرانسه و رایحه های میوه ای، پاسخگوی هر سلیقه و نیازی می باشد.
کلیه مراحل تولید و بسته بندی محصولات در کشور بلغارستان تحت نظارت واحد سنجش کیفی و منطبق با استانداردهای کیفی و بهداشتی روز اروپا بوده و دارای گواهینامه SGS اروپا و همچنین مجوزات و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان در ایران می باشد.
هدف شرکت آریا پاک مهتاب ارائه محصولات با کیفیت روز دنیا به مصرف کنندگان عزیز بوده و سرمایه ما، اعتماد و رضایتمندی شما مصرف کنندگان گرامی است.


شرکت آریا پاک مهتاب بر پایه تجربه چندین ساله مدیران خود در بازار تخصصی محصولات نگهداری خودرو و همچنین محصولات خوشبوکننده های تخصصی خودرویی و محیط با بالاترین کیفیت روز دنیا و اروپا همواره کوشیده است تا مشاوری مطمئن و امین برای همکاران خود و تامین کننده ای صادق و حساس به سلامت برای مصرف کنندگان عزیز باشد.

شرکت آریا پاک مهتاب علاوه بر توانایی تامین محصولات خوشبوکننده با بالاترین کیفیت و جذاب ترین و متنوع ترین رایحه ها برای پوشش کامل تمامی سلایق مشتریانش در زمینه تامین سایر محصولات تخصصی نگهداری خودرو نیز از قبیل دستمال های نانو برای مصرف در بخش خانگی و خودرویی و کارواش ها، مواد شوینده کارواش ها از قبیل شامپو و همچنین محصولات تخصصی نگهداری خودرو از قبیل واکس، پولیش، براق کننده، شوینده های داخل خودرو، شوینده های اجزاء خارجی خودرو از قبیل رینگ و… و مواردی از این دست آمادگی مشاوره و تامین نیازهای مشتریان گرامی را دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در استان تهران

جدیدترین آگهی های فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز