فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار

دسته بندی های ما

نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/21 بازدید : 74

شرکت آریا پاک مهتاب

: تهران - تهران - ونک، خیابان دیدار جنوبی، پلاک

021-88191733 :

info@company.com :

متن آگهی نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار مشاهده کنید.

شرکت آریا پاک مهتاب ، نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو Freshway
شرکت آریا پاک مهتاب نماینده انحصاری محصولات خوشبوکننده خودرو و محیط برند Freshway محصول روز اروپا و ساخت کشور بلغارستان در ایران می باشد. رایحه های متنوع و مدل های بسته بندی محصولات در عین تضمین بهترین کیفیت دارای زمان ماندگاری بالا و مدت زمان بالای مصرف محصول می باشد که کلیه رایحه ها در طیف های متنوعی شامل رایحه های عطری، اسپرت، رایحه های خاص با اسانس های ساخت کشور فرانسه و رایحه های میوه ای، پاسخگوی هر سلیقه و نیازی می باشد.
کلیه مراحل تولید و بسته بندی محصولات در کشور بلغارستان تحت نظارت واحد سنجش کیفی و منطبق با استانداردهای کیفی و بهداشتی روز اروپا بوده و دارای گواهینامه SGS اروپا و همچنین مجوزات و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان در ایران می باشد.
هدف شرکت آریا پاک مهتاب ارائه محصولات با کیفیت روز دنیا به مصرف کنندگان عزیز بوده و سرمایه ما، اعتماد و رضایتمندی شما مصرف کنندگان گرامی است.


شرکت آریا پاک مهتاب بر پایه تجربه چندین ساله مدیران خود در بازار تخصصی محصولات نگهداری خودرو و همچنین محصولات خوشبوکننده های تخصصی خودرویی و محیط با بالاترین کیفیت روز دنیا و اروپا همواره کوشیده است تا مشاوری مطمئن و امین برای همکاران خود و تامین کننده ای صادق و حساس به سلامت برای مصرف کنندگان عزیز باشد.

شرکت آریا پاک مهتاب علاوه بر توانایی تامین محصولات خوشبوکننده با بالاترین کیفیت و جذاب ترین و متنوع ترین رایحه ها برای پوشش کامل تمامی سلایق مشتریانش در زمینه تامین سایر محصولات تخصصی نگهداری خودرو نیز از قبیل دستمال های نانو برای مصرف در بخش خانگی و خودرویی و کارواش ها، مواد شوینده کارواش ها از قبیل شامپو و همچنین محصولات تخصصی نگهداری خودرو از قبیل واکس، پولیش، براق کننده، شوینده های داخل خودرو، شوینده های اجزاء خارجی خودرو از قبیل رینگ و… و مواردی از این دست آمادگی مشاوره و تامین نیازهای مشتریان گرامی را دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در استان تهران

جدیدترین آگهی های فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز