فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

توليد کننده مجموعه قطعات تزئينی پليمری خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/20 بازدید : 112

شرکت مهرکام پارس

: تهران - تهران - کيلومتر 11 جاده مخصوص کرج

021-44905176 :

021-44905175 :

متن آگهی توليد کننده مجموعه قطعات تزئينی پليمری خودرو در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت مهرکام پارس ، توليد کننده مجموعه قطعات تزئينی پليمری خودرو
شرکت مهر کام پارس در سال 1369 به عنوان شرکت طراحي و مهندسي قطعات تزئيني خودرو به ثبت رسيد و از سال 1372 به جرگه توليد کنندگان مجموعه قطعات تزئيني پليمري خودروهاي گروه صنعتي ايران خودرو پيوست . اين شرکت ، توليد كننده قطعات بيروني خودرو ، قطعات دروني خودرو، تهويه مطبوع و مجموعه صندلي درخودرو هاي خانواده پژو 206 ، Roa ، Pars ، 405 ، 207 و سمند و سورن ، رانا، دنا، رنو لوگان (L90) و رنو مگان، تيانا، قشقايي، نيسان ماکسيما، زانتيا، پرايد، سوزکي، گراندويتارا، متكي بر تكنولوژي جديد مواد پليمري مي باشد .

تاريخچه مختصر شركت مهركام پارس مي توان را به چهار دوره تقسيم کرد:
دوره اول (73 – 72 ) : طراحي مهندسي

فعاليت شركت مهركام پارس در اين دوره به طراحي و مهندسي قالبهاي تزريق پلاستيك و مديريت پروژه ساخت قطعات پليمري اختصاص داشت .
دوره دوم (77 – 74 ) : طراحي مهندسي و مونتاژ

در اين دوره شركت مهركام پارس پس از طراحي و ساخت قالبها ، توليد اين قطعات را به شركتهاي پيمانكار با نظارت مداوم خود واگذار كرده و عمليات مجموعه سازي صورت مي پذيرفت؛ در واقع عمليات شروع و پايان چرخه توليد توسط شركت مهركام پارس انجام مي شد .
دوره سوم ( 80 – 78 ) : طراحي مهندسي و توليد

در اين دوره فعاليت شركت با احداث كارگاهها و خطوط مختلف و به توليد رساندن پروژه ها جهش چشمگيري داشت .
دوره چهارم (از سال 80 تا کنون) : طراحي مهندسي و توليد مدولار

در اين دوره فعاليت شركت به سمت جهاني شدن گرايش پيدا کرده و برنامه ريزي بلند مدت خود را حول اين گرايش ترتيب داده است در اين دوره شرکت جهت توسعه و فعاليت هاي توليدي و اجرايي پروژه هاي جديد، سايت شماره 2 تهران را به مساحت 100000 متر مربع خريداري و راه اندازي نمود؛ سوله 15000 متري با ارتفاع 17 متر و تجهيز به جرثقيل سنگين ريلي 50 تني و استقرار تجهيزات نگهداري و تعميرات (نت) قالبها و خطوط ديگر توليد تزريق، روکش و داشبورد از جمله خصوصيات منحصر به فرد آن مي باشند. مهرکام پارس با توجه به گستردگي فعاليت هاي دسته هاي فلزي، پلاستيک ، EPP ، Slush ، فوم و ... مجهز به سايت نگهداري و تعميرات تخصصي قالبي با امکان سرويس دهي به ساير مشتريان مي باشند.

مهرکام پارس داراي آزمايشگاه هاي مجهز پليمري و به ويژه تست عملکرد و ايربگ در مجموعه تحت شرايط سرد و سخت ، دماي محيط و گرم داراي استانداردهاي روز دنيا، با بهره گيري از دانش فني نهادينه شده در مجموعه و تجهيزات پيشرفته خود مي باشد.

مهرکام پارس در سال 84 سايت کرمانشاه واقع در غرب کشور را با تعريف محلي سازي توليد HVAC و اشتغال زايي در این استان راه اندازي و هم اکنون طرح توسعه بومي سازي ساير محصولات مورد نياز سايت در دست احداث ايران خودروي کرمانشاه را در دست اقدام دارد.

مهر کام پارس در سال 84 سايت بينالود واقع در شرق کشور را با تعريف محلي سازي توليد مجموعه هاي داشبورد، صندلي، پليمري رنگي، (سپر و ...) و تهويه مطبوع و امکان پوشش کامل نياز مشتري در خودروهاي توليدي سايت ايران خودروي خراسان را به بهره برداري رساند.

مهرکام پارس هم اکنون داراي بيشترين سهم توليد قطعه در خودرو و همچنين بيشترين سهم بازار در ذخيره تامين قطعات است که با توليد انواع مجموعه هاي تزئيني خودرو در سال همچنان عنوان نخست تامين کنندگان اين صنعت را در اختيار دارد.

اين شرکت بزرگ صنعتي در سال 1372 در قالب يک شرکت طراحي و مهندسي فعالیت های خودرا آغاز کرد و ظرف کمتر از سه سال با گسترش فعاليت هاي خود در حوزه توليد محصول و ابزار مورد نياز ساخت قطعات، در جهشي چشمگير و تحسين برانگيز تبديل به شرکتي با توانمندي هاي بالاي مهندسي در زمينه توليد با کيفيت و توسعه پروژه هاي بزرگ گرديد، که پيامد و دستاورد آن توسعه بازار ، افزايش فروش و تعدد و تنوع توليدات مهرکام پارس بود. اين توفيق که در سايه استفاده از پيشرفته ترين تکنولوژي روز دنيا و بکارگيري برترين دانش هاي فني جهان و بهترين سيستم کيفي و مرغوبيت محقق شده، در طول سالهاي حيات و رشد مهرکام پارس پاسخگوي مناسب نيازها و انتظارات مشتريان بوده و توانسته است در مطلوب ترين کيفيت، قيمت و تحويل به موقع رضايت خودرو سازان بزرگ کشور را تامين نمايد.

اعتماد قابل تقدير متوليان و مديران صنعت خودروي کشور به توانمندي و قابليت بالاي زنجيره تامين قطعات داخلي، ما را نسبت به اينده اين صنعت بيشتر متعهد و مسئول ساخت، به گونه اي که سبب شد مهرکام پارس قابليت هاي فني، مهندسي و توليدي خود را در سطح بالا عرضه کند و آن را متناسب با اعتماد اين صنعت توسعه بخشد و با ارائه طرح هاي جديد در محصول، بهبود کيفيت در توليد و افزايش بهره وري در کار، علاوه بر تضمين اعتماد مشتريان شرکاي بين المللي جديدي را نيز به بازار خود اضافه کند تا با ايجاد پيوندهاي برون مرزي و اتحادهاي استراتژيک و عقد قراردادهاي مشارکتي راهبردي به آرمان هاي استراتژ يک خود نائل شود و خودروسازان بزرگ را متقاعد سازد که يکي از قدرتمندترين تامين کنندگان قطعات را پشتوانه توليد خود نمايند. ما معتقديم که با دانش برتري که در طراحي و مهندسي به خدمت گرفته ايم، آزمايشگاه پشرفته اي که در سطح استانداردهاي جهاني تجهيز شده است و فناوري ساخت و توليدي که منطبق با آخرين تکنولوژي هاي روز اروپاست، براي مشتريان خود در هر منطقه از دنيا اطمينان و ارزش به ارمغان خواهيم آورد. اين شرکت بزرگترين عضو زنجيره تامين گروه صنعتي ايران خودرو داراي عنوان برترين توليد کننده مجموعه هاي تزئيني خودرو (داشبورد، سپر، صندلي، رودري، سيستم تهويه مطبوع) در کشور است که با توسعه بازار هاي داخلي و خارجي ، تبديل شدن به يکي از برترين و بزرگ ترين تامين کنندگان مجموعه هاي تزئيني پليمري خودرو را هدف راهبردي خو قر

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تزئینات