swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسب دار به صورت رول و شیت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/20 بازدید : 95

آشنا برچسب

: تهران - چهاردانگه - بلوار فارسیان - خیابان رضایی - سه راه محتشم - خ نوین صنعت - پلاک 6

021-55257292 :

021-55257291 :

متن آگهی تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسب دار به صورت رول و شیت در استان تهران و شهر چهاردانگه را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

آشنا برچسب ، تولید و چاپ انواع لیبل پشت چسب دار به صورت رول و شیت
این چاپخانه در سال 1377 در تهران تاسیس و در زمینه تولید و چاپ انواع اتیکتهای پشت چسبدار ، فعالیت خود را آغاز نموده و اینک با بیش از یک دهه تجربه و تلاش مدیریت و پرسنل جوان و ماشین الات مدرن از فعالان این رشته میباشد. وبا تجهیز امکانات خود به ماشین الات و تجهیزات مدرن روتاری و چاپ فلکسو ضمن تثبیت موقعیت و جایگاه خود ظرفیت و توان تولید خود را به طور موثری بالا برده و همواره در جهت پیشبرد و توسعه این صنعت تلاش می نماید .
اهداف این مجموعه عبارتند از :
- بهبود مستمر کیفیت محصولات
- ایجاد اعتماد و اطمینان و کسب رضایت مشتری
- ارتقاءکیفیت محصولات ، قیمت مناسب و تحویل محصولات در کمترین زمان ممکن
تولید لیبل سفید و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار (تا هفت رنگ) بصورت رول وشیت

مجموعه آشنا برچسب بعنوان تولید کننده لیبل و برچسب رول با زمینه فعالیت تولید لیبل سفیدبا بیش از 700 نوع سایزو قالب متنوع و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار به صورت رول و شیت تا 7 رنگ در سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده و اینک در راستای اهداف تعیین شده این مجموعه توانسته است با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و همچنین تجهیزات و ماشین آلات چاپ ، دایکات ، روتاری و برش در زمره برترین تولید کنندگان محصولات پشت چسبدار قرار گیرد. این مجموعه با کمال افتخار آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور سفید و چاپی بر روی انواع لیبل های پشت چسبدار از قبیل کاغذی (مات و براق)، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و … به همراه پوشالبرداری، دایکات و اسلیت اعلام میدارد.
آشنا لیبل تولید کننده لیبل و برچسب

مجموعه آشنا برچسب بعنوان تولید کننده لیبل و برچسب رول با داشتن دستگاه های ماشین چاپ لیبل با امکانات چاپ، دایکات، لمینت، پرفراژ و پوشال برداری همزمان و دستگاه های ماشین چاپ و دایکات روتاری و ماشین لتر پرس ، دایکات لیبل ، و دستگاه های برش رول به رول کاغذ عرض ۱۱۰ سانت و دستگاه های برش کم عرض (اسلیتر) و دستگاه های چاپ فلکسو مخصوص کارهای چاپی با توانایی تولید روزانه بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع انواع محصولات پشت چسبدار در هر شیفت کاری این امکان را به ما می دهد تا باقیمت مناسب، تحویل محصولات در کمترین زمان ممکن، ایجاد اعتماد و کسب رضایت مشتری که از اهداف این مجموعه نیز به شمارمی رود به هموطنان خود در حوزه صنعت خدمت رسانی کنیم.

• تولید انواع لیبل پشت چسبدار سفید و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شیت با پوشال برداری همزمان،دایکات، لمینت، پرفراژ
• اجرای نیم تیغ بر روی انواع محصولات پشت چسبدار
• تولید انواع فرم هایA5 و A4 در سایزهای مختلف
• تولید انواع برچسب های کاغذی ( مات – براق – نیمه براق – رنگی – حرارتی ) و PVC مات ، براق ،شبرنگ ، متال ، ترانسپارت ، وید (VOID) جهت مصارف دارویی ، آرایشی و بهداشتی و …
• بسته بندی به صورت رول و شیت

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر چهاردانگه

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر چهاردانگه

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها