swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولید و پخش تمامی قطعات ترمزی ماشین آلات سبک و سنگین

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/20 بازدید : 115

ایران ترمز اسکوئی

: تهران - تهران - خیابان ملت - کوچه آذرطوس - پاساژ رضا - طبقه 4 - پلاک 218 و 219

0912-1095292 :

021-33973985 :

021-33972029 :

متن آگهی تولید و پخش تمامی قطعات ترمزی ماشین آلات سبک و سنگین در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

ایران ترمز اسکوئی ، تولید و پخش تمامی قطعات ترمزی ماشین آلات سبک و سنگین
واردات و پخش قطعات ترمزی لنت ترمز لنت پمپ ترمز بوستر ترمز بنت ترمز پمپ کلاچ سیلندر چرخ کالیپر قطعات ترمزی اقسام سواری و سنگین راهسازی بوستر ترمز اقسام سواری و سنگین راهسازی تعمیر و تهیه و توریع تمامی لوازمات ترمزی تعمیر لوازم ترمزی تقویت ترمز تقویت و تعمیر ترمز تعمیر و تهیه و توزیع تمامی لوازمات ترمزی ماشین آلات سنگین و سبک پوستر و پمپ سیلندر چرخ و کالیپر انواع لنت جلو و عقب تمامی اتومبیل ها
ترمز وسیله ای مکانیکی است که از حرکت یک جسم متحرک ممانعت به عمل آورده و موجبات کاهش سرعت و یا توقف آن را فراهم می سازد. در خودروهای سواری از اصطکاک بین سطوحی که بر روی یکدیگر فشرده می شوند بهره برده تا انرژی جنبشی خودرو به حرارت تبدیل شده که در نتیجه ایستایی خودرو را به همراه خواهد داشت. البته در خودروهای مدرن امروزی (مخصوصاً انواع الکتریکی و هیبریدی) سعی شده تا انرژی جنبشی خودرو به صورت انرژی الکتریکی تبدیل و در باتری ها ذخیره گردد. در دهه های گذشته ترمز خودروهای سبک و سنگین به صورت کاسه (Drum Brake) در هر چرخ بود که با توجه به بازدهی و راندمان بهتر انواع دیسکی (Disc Brake)، امروزه از این ساز و کار در تمامی خودروها استفاده می شود. اجزای اصلی ترمز دیسکی شامل دیسک (Disc/Rotor)، گیره یا کالیپر (Caliper) و لنت دیسک(Disc Pad) بوده و اجزای اصلی ترمز کاسه، سیلندر ترمز چرخ (Wheel Cylinder)، سخت افزار و فنرها، تنظیم کننده (Adjuster) و کفشک ترمز (Brake Shoe) می باشند. و نکتۀ آخر اینکه مثل دیگر اجزا و سیستم های خودرو که به مرور زمان توسعه یافته و عملکرد و دوام بهتری را از خود بروز نمودند؛ این سیستم نیز دستخوش بهبود شده و فناوری های متعددی چون ضد قفل ترمز (ABS)، ترمز کمکی (EBA)، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) و ... به آن افزوده شده است.

جدیدترین آگهی های مربوط به ترمز در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به ترمز در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه ترمز