فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار

دسته بندی های ما

تولیدکننده رینگ خودروهای سواری همگام با صنعت خودروسازی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/18 بازدید : 74

اروند چرخ

: كرمان - رفسنجان - کیلومتر 5 جاده کرمان

034-34285170 :

034-34285173 :

info@arvandwheel.com :

متن آگهی تولیدکننده رینگ خودروهای سواری همگام با صنعت خودروسازی در استان كرمان و شهر رفسنجان را در سایت نیازمندیهای لوازم یدکی خودرو | یدکی کار مشاهده کنید.

اروند چرخ ، تولیدکننده رینگ خودروهای سواری همگام با صنعت خودروسازی
کارخانه تولید کننده محصولات اروند چرخ در زمینی به وسعت 3 هکتار و زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان رفسنجان احداث گردیده است .
رفسنجان،نگین سبز در دل کویر خشک ، قطب نامی پسته با شهرت عالم گیر و با مردمانی سخت کوش و باهوش ، اکنون در بحران بی سابقه آب ، سخت دلتنگ و پژمرده است .
برای رهایی از اقتصاد تک محصولی متکی بر کشاورزی پسته و رونق اقتصاد صنعتی ، اروند چرخ در مدتی کمتر از 3 سال با سرمایه گذاری و اعتماد بیش از 220 سرمایه گذار و با سرمایه تقریبی 90میلیارد ریال و 18 میلیون یورو و ظرفیت تولید سالانه 750000 حلقه رینگ آلومینیوم با تکنولوژی کمپانی نام آور (BBS) آلمان که ذکر آن آمد ، در سال 1384 راه اندازی گردید و اولین محموله رینگ جهت انجام آزمایشات ایمنی به خودرو سازیِ نامیِ سایپا ارسال شد .
سهم اروند چرخ در اشتغال زایی 270 نفر به صورت مستقیم و 3000 نفر به صورت غیر مستقیم بوده است .
با استقرار استاندارد ISO/TS ، آموزش نیروی انسانی در سطح بالا ،انتخاب تکنولوژی مدرن و بروز ، حساسیت در مواد اولیه تولیدات و سرمایه گذاری فوق العاده در خرید تکنولوژی و تجهیزات آزمایشگاهی به منظور کنترل و اندازه گیری های لازم در کنار مدیریت خوب ، تحت لیسانس BBS آلمان ودر مقابل استانداردهای سخت اروپایی خصوصاً در تست های عملکرد و دوام که چندین برابر استانداردهای ایران را ملاک پذیرش قرار داده است ، اروند چرخ توانسته به نیاز بازار ایران از ایمنی ترین قطعه خودرو با کمترین میزان شکایت مشتریان و کمترین محصولات برگشتی ( PPM=0) پاسخی قاطع و درخور دهد .
هر صبح در اروند چرخ ،فرایند تولید تحت لیسانس BBS آلمان در کارخانه ای با همان دقت ، حساسیت ،استانداردها ، کنترل ها و با همان کیفیت کمپانی مادر، به اضافه ی هوش سرشار ایرانی شروع به فعالیت نموده و نتیجه، تولید یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین محصولات صنعتی در ایران است که روانه بازار خودرو می گردد تا با غرور و افتخار رقبای بی وقار چینی را پوزخند سازد و کام ایرانی را از فناوری اصل و اصیل در تولید یک محصول ایمن و مطمئن شیرین سازد که ایرانیان شایسته ی بهترین های عالمند .
و ما با نگاهی عمیق و انتخابی دقیق خادمان این خدمتیم .

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در شهر رفسنجان

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در استان كرمان

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان كرمان و شهر رفسنجان

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لاستیک