swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/18 بازدید : 91

فومن پارت

: تهران - تهران - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست سابق)، خیابان هشتم، پلاک 45

021-88737755 :

021-88737799 :

متن آگهی تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

فومن پارت ، تولیدکننده مبدل کاتالیستی انواع خودرو
با توجه به افزایش تعداد خودروها و آلودگی زیاد گازهای خروجی آنها در شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، چند سالی است که سازمان حفاظت محیط زیست ایران استفاده از مبدلهای کاتالیستی را برای خودروهای تولید جدید ، اجباری نموده است. شرکت فومن پارت، با شعار هوای پاک و تمیز برای همه، در سال 1383 تاسیس شده و سرمایه گذاری وسیعی در جهت کنترل آلودگی روزافزون هوا نموده است.
بعد از حذف سرب ( که دشمن اصلی کاتالیست می باشد) از بنزینهای معمولی و با افزایش آلودگی شهرهای بزرگ، مدیریت گروه صنعتی فومن شیمی اقدام به تولید مبدلهای کاتالیستی جهت کاهش این آلودگی روزافزون را نمودند و در این راستا شرکت فومن پارت را تاسیس کرده.
این شرکت از زمان تاسیس، تامین مبدلهای کاتالیستی بسیاری از خودروهای ساخت داخل از قبیل پژو 405، پژو پارس و سمند را نموده است و هم اکنون پروژه های تامین مبدلهای کاتالیست خودروهای پراید، پژو 206، پژو RD، نیسان، مزدا و پروتون را در دست اقدام دارد. این شرکت امیدوار است که بتواند در راستای کاهش آلودگی هوای شهرهای کشور عزیزمان ایران، هر چه بیشتر گامهای موثرتری را بردارد.
مبدل کاتالیستی
مبدلهای کاتالیستی از دهه هفتاد میلادی برای کاهش آلودگی هوا در سر راه خروجی موتورهای بنزینی قرار داده شده اند.
جدیدترین و مرسوم ترین مبدلهای کاتالیستی ، مبدلهای سه راهه ( Three Way Catalyst) می باشند، که اولین نوع آن سال 1976 در آمریکا برای موتورهای بنزینی اجباری شده اند.
علت انتخاب نام سه راهه برای این مبدلها این است که آنها ( همانطوریکه شکل نشان می دهد) برای کاهش همزمان سه نوع گاز آلاینده هوا و سمی مونوکسید کربن ( CO) ، هیدروکربنهای حاصل از احتراق ناقص (HC) و اکسید نیتروژن (NOX) و تبدیل آنها به گازهای غیر سمی بخار آب (H2O) ، نیتروژن(N2) و دی اکسید کربن ( CO2) مورد استفاده قرار می گیرند.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها