فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

LIGHT BAX تولید تابلوی LED برای انواع خودروهای باری گروه ص

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/18 بازدید : 156

LIGHT BAX

: تهران - تهران - اتوبان قم - شهرک صنعتی شمس آباد

021-56230400

LIGHT BAX ، تولید تابلوی LED برای انواع خودروهای باری
گروه صنعتی LIGHT BAX با بیش از 8 سال سابقه در ساخت و تولید تابلوهای LED و تلویزیون شهری در حال حاضر گروه صنعتی LIGHT BAX با انجام دادن چندین کار بزرگ تلویزیون شهری و تابلوهای LED یکی از فعالان در عرصه LED محسوب می شود . ما با هدف انجام کلیه کارهای تخصصی برق و الکترونیک از سال 86 کار خود را آغاز کردیم .
LIGHT BAX از معدود جاهایی است که کلیه خدمات فنی تابلوهای الکترونیکی در خود مجموعه انجام میشود.از جمله:تعمیرات قطعات تابلو،برنامه نویسی،نصب تابلو و اجرای کامل،برق کشی و.. این مجموعه افتخار دارد که از زمانی کار خود را آغاز کرده است که نه تنها فقط مونتاژ قطعات ،بلکه طراحی از اول تا آخر توسط خود مجموعه انجام میشده است و در حال حاضر تجربیات گذشته باعث شده است که یکی از مجموعه های تخصصی برق و الکترونیک در سطح کشور گروه LIGHT BAX باشد این گروه در کلیه مجموعه های تابلو برق های صنعتی و پروژه های تخصصی الکترونیک فعالیت دارد و تمامی این کارها توسط خود پرسنل انجام می شود.گروه صنعتی LIGHT BAX علاوه بر ساخت تابلوهای LED مبادرت به فروش قطعات برای همکاران نموده و علاوه بر گارانتی قطعات که شرکت سازنده در چین میدهد .این مجموعه به علت دارا بودن علم تخصصی الکترونیکی و داشتن نقشه های تمام ماژول های تک رنگ و رنگی و قطعات آنها در صورت خراب شدنقطعات و یا حتی صدمه توسط همکاران ، خود این مجموعه ماژول مورد نظر را تعمیر نموده و در اختیار همکاران قرار میدهد.
همچنین مکاترنیک که از ابتدا جزو سازنده های فریم CNC بود ،اکنون نیز تمامی فریم های تابلو روان و تلویزیون شهری را با کیفیتی خوب و قیمتی مناسب در اختیار همکاران قرار میدهد.
LIGHT BAX چون که خود نیز سازنده تابلو میباشد و مستقیما با نظرات مشتریان در ارتباط است لکن دقیقا از درخواست همکاران برای ساخت فریم و خراب نبودن ماژول و برنامه های مادر برد اطلاع کافی دارد و تمام همت خود را بر آن بسته که تمامی کارها بدون اشکال دست همکاران عزیز برسد.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها