فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

توليد قطعات برقی اتومبیل

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/17 بازدید : 94

شرکت دنافراز صنعت

: البرز - كرج - جاده کرج شهريار - هفت جوی – خيابان قائم ماشين - پلاک 124

021-46893650 :

021-46893684 :

متن آگهی توليد قطعات برقی اتومبیل در استان البرز و شهر كرج را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت دنافراز صنعت، توليد قطعات برقی اتومبیل
شرکت دنافراز صنعت در سال 1378 تأسيس و فعاليت خود را در زمينه توليد قطعات برقی خودرو شروع نمود، که در اين رابطه بصورت خاص در زمينه توليد دسته سيم های خودروهای سبک و سنگين طرف قراردادشرکت های خودروسازی و تامين قطعات خودرو مي باشد .
اين شرکت در فضای 10000 متر مربع توليدی و اداری مشتمل بر واحد های طراحی ، مهندسی ، کيفيت ، برنامه ريزی و لجستيک ، بازرگانی و مالی اداری و بالغ بر 300 نفر پرسنل توليد و ستادی در موقعيت جغرافيايي منطقه صنعتي هفت جوي و سلمان شهر در حال فعاليت مي باشد. شرکت دنافراز صنعت در ارتباط با زمينه تخصصی خود دارای پرسنل مجرب و کارآزموده ، مشتمل بر مديران و کارشناسان و پرسنل توليد و خدمات توليد مي باشد.
شرکت دنافرازصنعت در سال 1382 موفق به اخذ گواهينامه ISO 9001-2000 در اين زمينه و در ادامه در سال 1383 موفق به اخذ گواهينامه ISO TS 16949:2002 از شرکت TUV NORD گرديد. در زمينه استفاده از ماشين آلات توليد در حد امکان اقدام به مجهز نمودن خط توليد به دستگاه ها و تجهيزات به روز نموده و هم اکنون در فرايند های برش سيم و پرچ سرسيم ، برش روکش ها و همچنين در خصوص تست عملکرد نهايي دسته سيم از تکنولوژی روز دنيا استفاده مي نمايد. اين شرکت درزمينه توليد قطعات پليمری با راه اندازی واحد مستقل تزريق پلاستيک در اين زمينه فعالیت گسترده ای دارد. همچنین در سال 87 اقدام به راه اندازی خط توليد فرايند اکسترود سيم نموده و توليد انواع سيم های خودرويي را به سبد محصولات خود افزود . شركت مهندسی دنافرازصنعت جهت ارتقاء كيفي محصولات توليدي خود و با توجه به تنوع بسيار زياد قطعات مورد مصرف در درخت سيم با مجهز نمودن آزمايشگاه شرکت به جديدترين تجهيزات تست و آزمون سيم و دسته سيم و اجزاء آن در حوزه‌هاي ابعاد،دما، مكانيك، الكترونيك و شرايط محيطی و با بهره‌گيري از تيم فني و متخصص، امكان انجام آزمون‌هاي عملكردي و دوام قطعات مختلف را طبق استانداردهاي روز فراهم نموده و با استقرارسيستم مديريت آزمايشگاه مطابق استاندارد ISO 17025 و کسب مجوزهای لازم بعنوان آزمايشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران در زمينه آزمون های سيم به فعاليت می پردازد. ISO 17025 و کسب مجوزهای لازم بعنوان آزمايشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران در زمينه آزمون های سيم به فعاليت می پردازد.
شرکت مهندسی دنا فراز صنعت سازنده انواع قطعات برقی خودروخط مشی خود را متناسب با اهداف کيفيت درراستای بهبود مستمرسيستم مديريت کيفيت سازمان به شرح زير اعلام می دارد :
1 - شناخت ودرک صحيح نيازها وانتظارات مشتريان وتلاش درجهت برآورده نمودن آنها به منظورکسب رضايت مشتريان
2 - آموزش مستمرواثربخش نيروی انسانی به منظور ارتقاء سطح دانش کارکنان
3 - ایجاد انگيزه وتقويت آن دربين کارکنان به منظور کسب رضايت کارکنان
4 - بهبود مستمردرسيستم مديريت کيفيت
5 - افزايش کيفيت محصولات توليدی
6 - دستيابی به ضايعات صفر
7 - توسعه فرهنگ کيفيت در سازمان
8- تعهد به تحويل به موقع محصولات در راستای برآورده سازی نياز های لجستيکی مشتريان

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در استان البرز

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه برق