فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولیدکننده فنرهای بادی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/14 بازدید : 102

شرکت سام صنعت آندیا

: زنجان - زنجان - شهرکصنعتی شماره 1 زنجان - خیابان آذرجنوبی 2

024-32222027 :

024-32221082 :

متن آگهی تولیدکننده فنرهای بادی در استان زنجان و شهر زنجان را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت سام صنعت آندیا ، تولیدکننده فنرهای بادی
شرکت سام صنعت آندیا در سال 1377 به عنوان اولین تولید کننده فنر بادی (لاستیک خمره ای و یا کیسه باد) سیستم تعلیق وسایل نقلیه تجاری در ایران آغاز به فعالیت نمود و از همان ابتدا محصولی با کیفیت عالی و تکنولوژی برتر،به بازار عرضه کرده است و توانسته بخش عمده ای از نیاز داخلی را تأمین نماید.
کنترل خط تولید از ابتدا تا انتها توسط متخصصین کنترل کیفیت و با استفاده از تجهیزات تست مدرن این امکان را فراهم نموده تا محصولات شرکت بطور مستمر تحت توسعه کمی و کیفی بوده و ارزش افزوده آن نصیب مشتریان ارجمند شود.
سایت تولیدی اصلی سام صنعت آندیا مستقر در شهرک صنعتی زنجان و بهره مند از برترین تکنولوژی تولید فنر بادی و پیشرفته ترین دستگاههای تست فنر بادی میباشد.
سام صنعت آندیا پیشرو بازار فنر بادی در ایران و نامی شناخته شده و معتبر در کشورهای همسایه میباشد و کلیه محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا دارای گارانتی یک ساله میباشند.

هدف ما بهبود مستمر در محصولات و خدمات برای رفع نیازهای مشتریان است. در سام صنعت آندیا ما در تلاش برای ارائه محصولاتی فراتر از نیازهای مشتریان هستیم. فنر بادی های سام صنعت آندیا مورد مصرف در انواع اتوبوس و تریلر با پشتوانه غنی از تکنولوژی و تخصص در صنعت لاستیک طراحی و تولید شده اند.

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در شهر زنجان

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در استان زنجان

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان زنجان و شهر زنجان

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه برق