فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولید و توزیع انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/08 بازدید : 95

امداد یدک

: تهران - تهران - تهران

021-33919708 :

021-33963452 :

متن آگهی تولید و توزیع انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

امداد یدک ، تولید و توزیع انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین
امداد یدک یک فروشگاه آنلاین قطعات ، ابزار و تجهیزات جانبی خودرو می باشد. پدید آورندگان امداد یدک از کارشناسان خبره تامین، کیفیت و مهندسی شرکتهای تامین کننده قطعه برای خودروسازان نظیر ساپکو و مگا موتور می باشند. با توجه به دانش و تجربه موجود بر آن شدیم تا با شناسایی قطعات با کیفیت و عرضه آنها از طریق وبسایت و فروشندگان همکار، در بازار پر آشوب و سر درگم قطعات نقش کارشناسی خود را برای کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری خودروها ایفا نماییم. اصلیترین معیار انتخاب تامین کنندگان و تولید کنندگان داخلی، تامین و تولید قطعه برای خط تولید خودروسازان می باشد. همچنین در مورد شرکتهای خارجی تامین کننده مهمترین اصل تولید برای شرکتهای خودروساز داخلی یا خارجی و در غیر این صورت برخورداری از استانداردهای مورد نیاز یک تولید کننده برای بازار قطعات یدکی مانند ISOTS16949 می باشد. کلیه قطعات دارای گارانتی می باشند که در شرح هر قطعه به مدت و شرایط آن اشاره شده است.
هدف از ایجاد وبسایت امداد یدک بیش از عرضه و فروش قطعه گسترش فرهنگ خرید صحیح و آگاهانه در زمینه قطعات و مجم.عه های خودرو می باشد. آگاهی از شرایط و خصوصیات قطعات با کیفیت و شناسایی شرکتها و فروشندگان معتبر عرضه کننده این قطعات موجب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مصرف کنندگان می شود.
از دیگر برنامه های امداد یدک نشر اخبار و مقالات در زمینه های سرویس و نگهداری، تعمیرات، مدارک فنی، بازاریابی و فروش، کسب و کار عمده و خرده فروشی، برنامه ریزی مالی و ...... در زمینه کسب و کارهای مرتبط با صنعت خودرو می باشد. همچینین برگزاری کلاسهای آموزشی، کارگاهها، سمینارها و ...... در زمینه های فوق از دیگر برنامه های گروه امداد یدک می باشد.
نکته: در امداد یدک هم به صورت تکی و هم به صورت عمده قابلیت فروش وجود دارد. کلیه قیمتهای مربوط به فروش تکی می باشد و اگر مصرف کننده ای نیاز به خرید انبوه داشته باشد می تواند با تماس از طریق ایمیل و یا تلفن از شرایط فروش انبوه مطلع شود.

جدیدترین آگهی های مربوط به لوازم یدکی خودرو سنگین در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به لوازم یدکی خودرو سنگین در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سنگین در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لوازم یدکی خودرو سنگین