فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

واردات قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/07 بازدید : 186

گروه بازرگانی سودبر

: تهران - تهران - تهران

021-22621350

021-22632558

info@soodbar.com

گروه بازرگانی سودبر ، واردات قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین
بازرگانی سودبر در سال ۱۳۴۵ هجری خورشیدی در تهران توسط اسرافیل سودبر تاسیس گردید.
در بدو تاسیس ، زمینه فعالیت تهیه و توزیع قطعات یدکی کامیونهای ولو بود و تا سال ۱۳۷۱ به تکامل و توسعه خود ادامه داد.
از سال ۱۳۷۱ با ایجاد بخش بازرگانی خارجی و ورود به عرصه واردات قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین ، راه سازی و اتوبوس فصل نوینی در عملکرد گروه آغاز گردید.به گونه ای که توانست تا امروز موفق به انعقاد قرارداد و اخذ نمایندگی فروش و عاملیت توزیع محصولات دهها شرکت معتبر اروپایی و آمریکایی گردد.
در ادامه روند فعالیت سودبر ، و در راستای توسعه ی عملکرد خود ، در سال ۱۳۸۲ ضمن انعقاد قرارداد همکاری با شرکت سایپا دیزل و شرکت خدمات فنی رنا – مرکز فروش و خدمات پس از فروش انواع کامیون ولو و نیسان دیزل را در تهران راه اندازی نمود.
این مرکز با تلاش و کوشش پرسنل مجرب و آموزش دیده خود توانست ۳ سال متوالی به عنوان بهترین مرکز خدمات پس از فروش از طرف شرکت خدمات فنی رنا انتخاب شود.
بعلاوه ضمن توسعه فیزیکی و ارتقای کیفی خدمات خود موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کنترل کیفیت ISO۹۰۰۱- ۲۰۰۰ و گواهینامه زیست محیطی ISO- ۱۴۰۰۰ گردید.
سال ۱۳۸۷، تاسیس شرکت پاسارگاد موتور پارس و انعقاد قرارداد عاملیت فروش ولو در ایران با شرکت Volvo truck parts corporation ، نقطه درخشانی در دوران حیات گروه بازرگانی سودبر و گشایش فعالیت مستقیم با شرکت ولو سوئد بود.
سال ۱۳۹۴ حضور مجدد شرکت های اروپایی و امریکایی در بازار کشورمان با انتخاب گروه بازرگانی سودبر به عنوان شریک تجاری توسط برخی شرکت های معتبر توام گردید. در این سال با توجه به قریب به پنجاه سال تجربه عرضه قطعات یدکی خودرو و امکانات بهره گیری از شبکه فروش مناسب ، گروه بازرگانی سودبر به عنوان نماینده رسمی شرکت Bosch Automotive در ایران انتخاب گردید و فعالیت دامنه داری برای رفع نیاز بازار کشورمان در این زمینه آغاز گردید.
تمامی تلاش موسسین و همکاران ما از بدو تاسیس تاکنون همکاری با شرکت های پیشرو و صاحب نام در تولید و عرضه قطعات یدکی اصل و با کیفیت بالا بوده است.
۱۳۴۵ : تاسیس گروه بازرگانی سودبر
۱۳۴۶ : تهیه و توزیع قطعات یدکی کامیونهای ولو
۱۳۷۱ : ایجاد بخش بازرگانی خارجی
۱۳۸۲ : افتتاح مرکز پیش فروش و فروش انواع کامیون و کامیونت تولیدی شرکت سایپا دیزل
۱۳۸۷ : دریافت گواهینامه استاندارد زیست محیطی ISO-۱۴۰۰۰ و تاسیس شرکت پاساگارد موتور پارس و انعقاد قرارداد عاملیت فروش ولو در ایران
۱۳۹۴ : انعقاد قرارداد نمایندگی رسمی فروش با شرکت Bosch Automotive آلمان

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها