فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

تولیدکننده بوش پیستون رینگ و یاتاقان خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/04 بازدید : 1163

گروه صنعتی ولفار

: اصفهان - اصفهان - خ هشت بهشت غربی - خ گلزار جنوبی - پلاک 92 - طبقه اول

031-32656566

031-32644689

گروه صنعتی ولفار ، تولیدکننده بوش ، پیستون ، رینگ و یاتاقان خودرو
گروه ولفار یكی از سه تولید كننده برتر سیستم های پیستون و بوش پیستون در سراسر جهان است. تقریباً همه تولید كنندگان موتور و خودرو سازان بین المللی از مشتریان ولفار به حساب می آیند .
بیش از 90 سال است كه ولفار نقش تعیین كننده ای در پیشبرد و توسعه فناوریهای خودرو و موتور و تنظیم استانداردهای مربوط به آن ایفا نموده است. تقریباً 49 هزار كارمند در 100 واحد تولیدی و 8 مركز تحقیق و توسعه متعلق به این شركت مشغول به كار هستند.
واحدهای صنعتی ولفار تولید كننده موتورهای بزرگ ، فیلترهای صنعتی ، سیستم های خنك كننده برای خطوط راه آهن ، خودروهای خاص ، اتوبوس ها ، كشتی ها ، ماشین آلات راهسازی ، ماشین آلات كشاورزی ، صنعت هوا فضا و موتورهای عظیم ژنراتورهای برق هستند. واحد خدمات پس از فروش این شرکت نیز عهده دار سرویس قطعات مربوط به خودرو و كلیه تولیدات ولفار بوده و این قطعات را با كیفیت اصلی تولید می کند. این شركت در سال 2013 به رقم فروش 6 میلیارد و 941 میلیون یورو دست یافته است
محصولات ولفار اساساً شامل اجزاء و قطعات موتور مانند کیت کامل بوش و پیستون، بوش پیستون، پیستون، رینگ موتور، ‌گژنپین، یاتاقان موتور، بوش میل سوپاپ، بوش شاتون، سوپاپ موتور،گیت و سیت سوپاپ - توربو شارژ – اجزاء سیستم خنك كننده موتور مانند ترموستات و انواع فیلتر است.

جدیدترین آگهی های مربوط به موتوری در شهر اصفهان

جدیدترین آگهی های مربوط به موتوری در استان اصفهان

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان اصفهان و شهر اصفهان

آگهی های مشابه موتوری