فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

تولیدکننده قطعات لوازم یدکی خودروهای سنگین

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/04 بازدید : 259

آرتا آذر

: اردبیل - اردبیل - شهرک صنعتی

045-33718982

آرتا آذر ، تولیدکننده قطعات لوازم یدکی خودروهای سنگین
مجموعه تولید و توزیع آرتا آذر با بیش از 35 سال سابقه حضور در بازار لوازم یدکی انواع خودروهای سنگین، شامل کامیون ، کامیونت، اتوبوس و تریلر توانسته جایگاه ویژه ای را در این بازار به خود اختصاص دهد. این مجموعه از ابتدا عرضه قطعات با کارائی و کیفیت ممتاز و منطبق با شرایط استاندارد همراه با خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت کسب رضایت مصرف کنندگان را به عنوان خط مشی خود قرار داده و در ادامه با همکاری نیروهای مجرب و بکارگیری دانش و تجهیزات نوین و همکاری با پیمانکاران ممتاز توانسته قدمی هر چند کوچک ولی موثر در ارتقای تولیدات داخلی در زمینه قطعات یدکی خودروهای سنگین داشته باشد.
مجموعه تولیدی آرتا آذر همواره تولید قطعات با کیفیت و کارائی بالا را بعنوان خط مشی خود قرار داده است که این مهم بدون شک رضایت راننده ، مکانیک و فروشنده های قطعات و ملزومات یدکی را در پی خواهد داشت.
زیرا هنگامیکه قطعه ای در مرحله اول به راحتی و بدون مشکل نصب شده و در مراحل بعدی با توجه به مواد اولیه مصرفی مرغوب و شرایط تولید مناسب، کارائی لازم و بلند مدت را داشته باشد، ضامن رضایت و بقای رابطه بین حلقه تولید و توزیع و مصرف می باشد.
بدین منظور این مجموعه دائماً پیگیر دریافت نظرات و بازخوردهای فروشندگان، مکانیک ها و رانندگان بوده و سعی در بهبود مستمر کیفیت قطعات تولیدی داشته است. در بخش توزیع نیز با توجه به شرایط رقابتی روزافزون بازار، در پی بالابردن کیفیت بسته بندی و شرایط توزیع تا مرحله ای که بدست مصرف کننده برسد می باشد.
با این حال ضمانت کارکرد مناسب یک قطعه فقط با تولید کننده نبوده و در مرحله نصب و در مدت زمان استفاده نیز نکات زیادی بایستی رعایت شود تا از مشکلات و صدمات احتمالی گرفته تا تحمیل هزینه های مازاد و اتلاف وقت راننده و مکانیک جلوگیری شود.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر اردبیل

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان اردبیل

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان اردبیل و شهر اردبیل

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها