فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

اولین تولیدکننده و تامین کننده وایر شمع های خودروسازان

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/04 بازدید : 90

وایر ایران

: البرز - كرج - جاده ملارد - خیابان نیروگاه - خیابان نور دوم شرقی - پلاک 7147

026-36670422 :

026-366165 :

sales@wireiran.com :

متن آگهی اولین تولیدکننده و تامین کننده وایر شمع های خودروسازان در استان البرز و شهر كرج را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

وایر ایران ، اولین تولیدکننده و تامین کننده وایر شمع های خودروسازان
شرکت وایر ایران از بدو تاسیس تا کنون همواره بواسطه حسن شهرت در ارایه کالا وخدمات شایسته به مشتریان حایز موقعیت ممتازی به عنوان مجموعه ای صنعتی وپیشتاز درطراحی وساخت انواع مجموعه های .وایرشمع و قطعات سیلیکونی بوده استشرکت وایرایران همواره از طریق ارایه کالا و خدمات مهندسی با بهترین .کیفیت وقیمتهای رقابتی درپی جلب رضایت مشتریان خودبوده و هستاز زمانی که وایرایران تاسیس شده بوسیله شهرت کالا و تجربه انباشته شده به طورپیوسته رشد کرده است. امروزه وایرایران به عنوان یک شرکت ویژه مهندسی ، طراحی و ساخت محصولات لاستیک سیلیکونی ازجمله کابل احتراق برای خودروهای مختلف ، شیلنگهای سوخت و لوله های سیلیکونی برای سایر موارد گوناگون شناخته شده است.اطمینان داشته باشید وایرایران بهترین سعی را خواهد نمود که به طور پیوسته قابلیت ها وکارآئی تولیدش را به بیشترین حد وسعت افزایش دهد ، به این ترتیب که رضایت کامل مشتری های آینده وحاضر را با بهترین کیفیت ، پائین ترین قیمت ممکن و به موقع جلب نماید. ما به دنبال فرصت های زیادی برای خدمت به شما هستیم ، و همیشه از راهنمایی مستمر شما و حمایت جهان شدیدا استقبال می کنیم.
IMG_8352کلیه مجموعه های وایر شمع تولید شده وایر ایران در جعبه های دارای برچسب مشخصات، هولوگرام و کمربند ایمنی سه لایه با گارانتی ۲۴ ماه عرضه می گردد. در هر جعبه محصول درون پوششی نایلونی به منظور محافظت و ماندگاری بهتر بسته بندی شده است. با نصب وایرهای شمع یدکی با بسته بندی وایر ایران، شرایط استاندارد را برای خودروی خود فراهم نمایید.
طول عمر بالا، ( ۲۵ هزار کیلومتر یا ۵۰ هزار مایل) از مزیت های محصولات تحت گارانتی شرکت وایر ایران است.
انواع وایر شمع ها و بوت ها
وایر شمع تیبا
پراید زیمنس
پژو انژکتوری
پراید کاربراتوری
نیسان کاربراتوری
وایر شمع پراید ساژم
پیکان کاربراتوری
پیکان انژکتوری

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در شهر كرج

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در استان البرز

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان البرز و شهر كرج

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه برق