فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

مرکز پخش شمع وایرشمع لامپ اتومبیل

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/05/02 بازدید : 380

فروشگاه نور یدک شیراز

: فارس - شیراز - خیابان نادر - ابتدای خیابان شمس - سمت راست - پلاک

071-38319263

نور یدک شیراز ، مرکز پخش شمع ، وایرشمع ، لامپ اتومبیل
فروشگاه نور یدک شیراز مرکز فروش قطعات یدکی و شمع خودرو جهت عرضه هرچه بهتر و سریعتر به مشتریان و با بیش از ۳ سال سابقه در شبکه توزیع شمع های شرکت NGK در جنوب کشور فعالیت دارد. این فروشگاه با شرکتهای واردات شمع رابطه مستقیم دارد که این امر باعث داشتن بهترین قیمت برای شمع های اصلی و پرطرفدار NGK ژاپنی می شود.
فروشگاه پخش قطعات یدکی خودرو تحت مجوز الکترونیکی ۰۴۲۴۲۱۸۱۱ از سامانه اصناف و بازرگانان، عضو انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نشان ملی ثبت از وزارت ارشاد و پایگاه های اینترنتی بوده که در سالهای گذشته توانسته است رتبه مناسبی در بین توزیع کنندگان شمع های ان جی کی داشته باشد و اکنون امید است با بهترین و جدیدترین روش ها به انجام خدمت به مشتریان بپردازد.
فروشگاه نور یدک شیراز ، لذت خرید آنلاین و آسان را با تهیه قطعات یدکی خودرو اصل و ارسال در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور فراهم آورده است. این مجموعه مرکز فروش شمع خودرو NGK و قطعات یدکی خودروهای تندر ال 90، پژو 405، پارس، 206، تیبا، پراید، خودروهای با موتور TU5 و EF7 و نیز پخش شمع موتور سیکلت، سنسور اکسیژن ان تی کی (NTK)، سنسور اکسیژن ام تی تامسون (MTE-THOMSON)، استپرموتور سانسبز (Sonceboz) سوئیس، لنت ترمز خودرو لون ایکس کره (LON-X)، واتر پمپ GMB ژاپن و … می باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر شیراز

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان فارس

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان فارس و شهر شیراز

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها