فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

تولید کننده گریس نسوز

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/31 بازدید : 150

گروه تولیدی صنعتی زانیس

: خراسان رضوی - تربت حیدریه - کیلومتر 15 گناباد

051-52232460

051-52232930

گروه تولیدی صنعتی زانیس ، تولید کننده گریس نسوز
گروه تولیدی صنعتی زانیس در سال 1372 شمسی با حضور جمعی از متخصصین باسابقه صنایع کشور تاسیس شده و با بهره جویی از آخرین اطلاعات روز دنیا، پشتکار متخصصین مجرب و تلاش ارزشمند مسئولین فنی و اجرایی خود توانسته است تاکنون بيش از 50 نوع گريس مختلف با دمای كاربرد از C ° - 30 الی C ° 1100 را فرموله، تولید و به صنايع کشور ارائه نمايد.
گروه تولیدی صنعتی زانیس از همان ابتدا با توجه به کیفیت بالا و توانایی کمّی تولید به سرعت جایگاه خود را در صنایع مادر از جمله فولاد، ذوب آهن، نورد، سیمان و سایر صنایع به تثبیت رسانده است.
گروه تولیدی صنعتی زانیس افتخار دارد که از بدو تاسیس تاکنون با همکاری وزارت صنایع و شرکت ملی نفت ایران موارد متعددی از نیازهای وارداتی گروههای مختلف صنعتی را پس از تحقیقات وسیع و معادل سازی، به تولید انبوه رسانده و قدمی مثبت در راه استقلال و سربلندی کشور عزیزمان برداشته باشد.
گروه تولیدی صنعتی زانیس اینک با داشتن شش خط تولید اصلی و یک خط پایلوت پلنت و تجهیزات کامل آزمایشگاهی توان آن را دارد که بیش از 50 نوع گریس خاص را تولید نماید. 90% این گریسها در ایران برای اولین بار توسط گروه تولیدی صنعتی زانیس تولید گردیده است.
شركت آسياژوله در سال 1381 موفق به دريافت گواهي كنترل كيفيت ISO 9001;2000 شده و همزمان با ارائه ویرایش جدید این استاندارد جهانی نسبت به بروز کردن سیستم مدیریت کیفیت خود مطابق ISO 9001;2008 اقدام نموده است. ضمناً این شرکت دارای استانداردهای ملی جهت تولید گریسهای پایه لیتیوم میباشد.
گروه تولیدی صنعتی زانیس
گروه تولیدی صنعتی زانیس بعنوان یک واحد تولید کننده موفق و قابل اطمینان از بدو تأسیس تا کنون، مرجعی مناسب و جامع در خصوص ارائه مشاوره و راهکارهای فنی در مبحث روانکاری صنایع بزرگ کشور بوده و ضمن ارائه راهکارها و پیشنهادهای فنی مناسب و معادلسازی و تولید انواع روانکارهای خاص مورد نیاز صنایع، نقشی ارزشمند و غیرقابل انکار در خودکفایی صنایع، حذف واردات و صرفه جویی ارزی داشته است.
گروه تولیدی صنعتی زانیس همکاری مستقیم و نزدیکی با وزارت صنایع و ادارات کل آن داشته و بدلیل اختصاصی بودن تولیدات و نیاز مبرم به توجیهات فنی و خدمات مشاوره ای قبل، حین و پس از فروش با مصرف کنندگان بخشهای مربوطه بطور مستقیم در ارتباط بوده و خدمات لازم را ارائه می نماید. لازم به ذکر است که این واحد قادر به تأمین بیش از 90% نیاز صنایع کشور به انواع گریس های روانکار می باشد.
از مشتریان عمده این واحد که مستمرا از تولیدات اختصاصی و خدمات پس از فروش این واحد استفاده می کنند می توان به شرکتها و کارخانجات ذیل اشاره نمود:

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تربت حیدریه

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان خراسان رضوی

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان خراسان رضوی و شهر تربت حیدریه

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها