فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

تولید کننده انواع فنرهای فولادی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/26 بازدید : 194

شرکت توان ساز فنر

: تهران - قدس - بلوار 45 متری کلهر - خیابان سیمرغ - (کوشان طیور) - پلاک 14

021-46853880

021-46883813

شرکت توان ساز فنر ، تولید کننده انواع فنرهای فولادی ، تسمه ای و فرمینگ با دستگاه های تمام اتوماتیک – CNC
معرفی شرکت توان ساز فنر ایرانیان
شرکت تولیدی صنعتی توان ساز فنر ایرانیان بنام فنرسازی استاندارد در سال 1367 تاسیس گردید و درسال 1389 با تغییر نام و با گسترش فعالیتهای خود ، با تکیه بر سیستم کیفی مطلوب به شرکتی تبدیل گردید که اینک توانسته است با پشتوانه توانمندی های مهندسی و تولیدی پاسخگوی مناسب در زمینه تامین نیازخودرو سازان و صنایع دیگر در سطح کشور باشد
کنترل کیفیت
از دیدگاه توان ساز فنر آنچه بیش از کسب گواهینامه دارای اهمیت میباشد ، حرکت در مسیر کیفیت و نهادینه کردن فرهنگ کیفیت میباشد . بدین منظور این مجموعه در راستای اجرای طرح های نوین با اهداف تحقیقاتی ، آزمایشگاهی ، انجام آزمونهای کنترل کیفی و همچنین تکیه بر سوابق و پشتوانه ی علمی در صنعت فنرسازی اقدام به توسعه آزمایشگاه کنترل کیفیت نموده ، که این امر موجبات رضایت مشتریان را دربرداشته است .
توانمندی تولید
شرکت توان ساز فنر ایرانیان با بهره گیری از تکنولوژی کارشناسان خود در زمینه تولید فنر ، توانایی تولید انواع فنرهای کششی و پیچشی از سایز 0/4 میلی متر و همچنین فنرهای فشاری از سایز 0/15 تا 0/40 میلیمتر برای صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی ، لوزام خانگی ، صنایع الکتریکی و صنایع نظامی و …. را دارا میباشد .
افق آینده
بی گمان کسب گواهینامه کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از منابع ارزشمند و بهبود مستمر روش های تولید ، نگاه ما راه به آینده جدی تر نموده و این مجموعه را در زمینه به روز نمودن تکنولوژی و فناوری تولید مصمم تر می نماید .
شرکت توان ساز فنر با اخذ گواهینامه های کیفیت تولید و سیستم های مدیریتی ، بهره گیری از متدهای نوین تولید و برخورداری از تجارت چندین ساله ، توانسته است گامی محکم و استوار در این صنعت برداشته و با توجه به واقع شدن درشهر تهران و قابلیت دسترسی آسان به مراکز صنعتی بزرگ ، نقش بسزایی را ایفا می نماید . امید است که با وجود این توانایی های بالفعل ، این شرکت بتواند بخشی از نیازهای صنایع کشور را تامین نماید .

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر قدس

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر قدس

آگهی های مشابه سایر دسته بندی ها