فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولیدکننده انواع باربندهای اسپرت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/21 بازدید : 110

گروه تولیدی آذرامین

: آذربایجان شرقی - تبریز - ایلخچی - انتهای خیابان نوبنیاد - 12 متری چهارم

041-33417761 :

041-33413115 :

متن آگهی تولیدکننده انواع باربندهای اسپرت در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

گروه تولیدی آذرامین ، تولیدکننده انواع باربندهای اسپرت
مجموعه باربند آذرامین هم اکنون با تولید انواع باربند برای خودروهای سواری یکی از تولیدکنندگان عمده این محصول در سطح کشور به شمار می آید. با توجه به نیازهای بازار باربندهای تولیدی در دو طرح رونیزی و آلومنیومی روانه بازار می شوند و هم اکنون سه رنگ سفید، مشکی و نقره ای در قالب رنگ های الکترواستاتیک در دستور کار خط تولید این گروه قرار دارد.
بر خلاف تعدادی زیادی از محصولات موجود در سطح بازار، قابلیت نصب آسان تولیدی آذرامین ، باربند های تولیدی را قادر ساخته براحتی مونتاژ شده و باحالت سقف خودروئی که روی آن قرار می گیرند حالت گرفته و در نتیجه نیازی به سوراخکاری سقف و یا تغییر در بدنه نخواهد داشت.
با توجه به سیاست های گروه همیشه بهترین مواد اولیه برای خط تولید تامین می شود تا نتیجه آن چیزی باشد که لایق هدیه به مشتری است. خرید مرغوبترین مواد آغازی راه بود، اکنون اصول و پایه های نظارت مداوم در تمام مراحل ساخت و مونتاژ قطعات نیز به آن اضافه شده تا همیشه بهترین را برای استفاده شما آماده کنیم.
تولیدات گروه به صورت تمام ریلی ساخته و مونتاژ می شوند تا به راحتی امکان تنظیم آنها در اختیار خریدار قرار گیرد. ظاهری زیبا، خاصیت آیرودینامیکی و ضد سرقت بودن از دیگر مزایای باربند های تولیدی گروه است که امید داریم مورد رضایت شما بزرگواران قرار گیرد.
باربندهای تولیدی آذرامین در قالب دو نام تجاری Pars و Travel در سطح کشور عرضه میشوند و خانواده ای گسترده از مدل های خودرو را تحت پوشش قرار میدهد که از آنها میتوان به خانواده پژو – ۲۰۶، سمند، تندر ۹۰، ریو، تیبا، پراید، MVM، پیکان و … اشاره کرد.

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در شهر تبریز

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در استان آذربایجان شرقی

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تزئینات