swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

تولیدکننده انواع اسپری های صنعتی و تزئینی خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/17 بازدید : 109

شرکت تبریز اسپری

: آذربایجان شرقی - تبریز - تبریز

041-34258850 :

متن آگهی تولیدکننده انواع اسپری های صنعتی و تزئینی خودرو در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

شرکت تبریز اسپری ، تولیدکننده انواع اسپری های صنعتی و تزئینی خودرو
گروه صنعتی تبریز اسپری که در سال 1379 با هدف تولید انواع اسپری بنیان گذاری شد، اکنون به یکی از بزرگترین و پویاترین واحدهای بخش خصوصی در زمینه تولید انواع اسپری های مرتبط با خودرو، محصولات خانگی، صنعتی و آرایشی بهداشتی تبدیل شده است.
هدف گروه تبریز اسپری تولید و عرضه محصولاتی است که پاسخگوی انتظارات و خواسته های مصرف کنندگان به ویژه در خصوص کیفیت و قیمت تمام شده کالا باشد. گروه تبریز اسپری با اتکاء به پرسنل متخصص و کوشا و همچنین بهره گیری از واحد تحقیق و توسعه کنترل کیفیت دقیق، موفق به تولید انواع اسپری برای اولین بار در ایران و تسخیر بازارهای جدید و ارائه محصولات به بازار های بین المللی گردید و در صدر تولیدکنندگان داخلی قرارگرفته است.
در طول مدت فعالیت،اعتبار گروه تبریز اسپری در صنایع اسپری مرهون مدیریت راهبردی و آینده نگری است که موجب ارتقاء دانش فنی ،تامین امکانات وسیع فنی و معرفی ایده های جدید شده است.
ویژگی های محصولات تبریز اسپری
تکنولوژی روز دنیا
بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا
سازگار با محیط زیست
فرمولاسیون انحصاری سازگار با محیط زیست
تنوع رایحه
تنوع رایحه برای صنایع خاص و خوشبو ماندن خودرو با مدت زمان طولانی
ضد گرد و غبار
براق کردن و ممانعت از نشستن گرد و غبار به دلیل خاصیت الکترو استاتیک
چشم انداز
گروه تبریز اسپری با برنامه ریزی برای حضور فعال و گسترده در بازارهای اروپا به ویژه روسیه اقدام به تاسیس فاز 2 شرکت در مساحتی در حدود 5000 هزار متر مربع کرده است که امید می رود با اتمام فاز 2 در سال 95 تبریز اسپری گام بسیار بزرگی برای تسخیر بازارهای کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله هند را بردارد.
این شرکت برای کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود موفق به کسب انواع استانداردهای روز دنیا معادل ایزوها گردیده است.
تلاش ما به منزله ی حضور در بازارهای جهانی در مرحله اول ایجاد اشتغال برای فرزندان ایران زمین و توسعه اقتصاد ایران و جلوگیری از ورود میلیون ها اسپری بی کیفیت چینی به بازار داخلی و در مرحله دوم به رخ کشیدن توان علمی و صنعتی دانشمندان و صنعتگران ایران به جهانیان است.
ماموریت
تبریز اسپری برای هرچه شکوفا شدن صنعت صنعت ایرانی و ایجاد کسب و کار بهتر و رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده ها از اجناس داخلی اقدام به راه اندازی خطوط تولید سفارشات در تیراژ بسیار بالا کرده است. توان ما تولید تمامی اسپری های آرایشی، خانگی، بهداشتی با کیفیت بسیار بالا در حد و اندازه محصولات اروپایی و قیمت بسیار پایینی حتی از اجناس چینی است. رمز موفقیت این کار ما تولید در تیراژ بسیار بالا با ماشین آلات بسیار پیشرفته اروپایی است به طوری که این امر تبریز اسپری توان تولید برند شما را روزانه با تیراژ 200000 عدد اسپری قادر ساخته است.

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در شهر تبریز

جدیدترین آگهی های مربوط به تزئینات در استان آذربایجان شرقی

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه تزئینات