swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

شرکت تولیدی قطعات خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/17 بازدید : 111

سالار گستر نوین

: تهران - تهران - خ ملت - کوچه کاوه - پاساژ کاوه - طبقه همکف - پلاک 8

0213-3932868 :

021-33117542 :

متن آگهی شرکت تولیدی قطعات خودرو در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

سالار گستر نوین ، شرکت تولیدی قطعات خودرو
تاریخچه شرکت
این شرکت در سال 1363در فضای 2500 متری با زیر بنای 1600 متر تاسیس گردید و از ابتدا در راستای تولید قطعات خودرو مشغول به فعالیت شد. عمدتا تولید این شرکت از بدو تاسیس قطعاتی مانند چراغ های خودرو و قطعات پلیمری بود. از سال 1372 و همزمان با تاسیس شرکت ساپکو این شرکت در ادامه خدمات خود به مجموعه ایران خودرو از طریق شرکت ساپکو ادامه همکاری نمود.
همزمان با ساخت و خود کفایی خودرو پژو 405 ، این واحد افتخار همراهی با مجموعه ساپکو را دارا بوده و در پروژه خود کفایی خودرو مذکور عمدتا تولید قطعات تزئینات داخلی را عهده دار بوده و در ادامه با پروژه های متعددی از جمله خودروهای سمند ، پژو206، ساخت داشبورد دو ایربگ همکاری داشته است .
از سال 1390 این مجموعه به مکان کنونی با وسعت 10000 متر مربع و زیر بنای 5500 متر منتقل شده و مجهز به ماشین آلات تزریق روز صنعت از رنج 60 تن تا 1600 تن مناسب ساخت طیف کامل قطعات خودرویی گردید.
از سال 1393 با توجه به پتانسیل تولید و علاقه مدیران ارشد شرکت در راستای تولید و مونتاژ منابع نوری و چراغ های اتومبیل که به نوعی در تاریخچه کار این گروه صنعتی بوده با حمایت شرکت ساپکو و با در نظر گرفتن تجارب گذشته و امکانات و علوم روز تولید و فعالیت ساخت چراغ های خودرو را از سر گرفت. در ادامه عناوینی از این پروژه های انجام شده در سال گذشته و در دست اقدام در سال جاری را به اطلاع می رساند.
چشم انداز
شرکت سالار گستر نوین با توجه به داشتن تجهیزات و امکانات لازم با در اختیار گرفتن بروزترین علوم و تکنولوژی طراحی و مهندسی و اصلاح منابع نوری اقدام به ورود در حوزه تولید و ساخت قطعات یدکی خودرو نموده که دست آوردهای شایانی در این زمینه در بر داشته است و با توجه به علاقه مدیریت ارشد مجموعه و سابقه ساخت اینگونه قطعات در تاریخچه شرکت سرآغازی برای تولید منابع نوری تهران فام بود. همچنین در راستای افزایش کمیت قطعات تولیدی خود را مکلف به ارتقاء مستمر سطح کیفی تولیدات دانسته و در همین راستا تلاش خود را جهت استفاده از بهترین تامین کنندگان ، ابزارهای کنترلی ، اموزش پویای پرسنل و همچنین استفاده از تکنولوژی روز سخت افزاری و نرم افزاری دارد.
لیست تولیدات:
شیشه بالابرهای پراید، تیبا، سمند و پژو
مجموعه های قفل پراید
محرک های قفل پژو
رله دوبل
رله X100
ریموت رسیور پراید و تیبا
استپر موتور

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به برق در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه برق