فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

طراحی و تولید قطعات و مجموعه های قطعات لاستیکی خودرو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/12 بازدید : 118

زاگرس بسپار ماهان

: تهران - شهریار - جاده کهنز - بعد از سه راه فردوسیه - خیابان قوام - شماره 6

021-65684282 :

info@zagrosbaspar.com :

متن آگهی طراحی و تولید قطعات و مجموعه های قطعات لاستیکی خودرو در استان تهران و شهر شهریار را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

زاگرس بسپارماهان ، طراحی و تولید قطعات و مجموعه های خودرو
تولید کننده انواع پکینگ ، گردگیر ، ضربه گیر دیافراگم منجید دار، قطعات لاستیک به فلز ، اورینگ فنرهای بادی و قطعات پیچیده برای صنایع خودروسازی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و پزشکی
شرکت زاگرس بسپارماهان تولید کننده انواع قطعات لاستیکی ، پلاستیکی و قطعات ضربه گیر و گردگیر فومی و اسفنجی مرتبط با صنعت خودرو و .... واقع در تهران ( شهریار) فعالیت خود را از سال 1372 آغاز و با بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت ISO/TS ، دانش نیروی انسانی و تجربه چندین ساله خود در تولید قطعات مذکور و همچنین بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و جدید در تولید قطعات لاستیکی امروزه مفتخر است خود را به عنوان تامین کننده این مجموعه از قطعات معرفی و امیدوار است با اعتماد شما مشتریان محترم مانند همیشه بر پایه های موفقیت خود بیافزاید .
محصولات این شرکت شامل :
انواع قطعات لاستیکی ، پلیمری ، مانتینگ و جلو بندی
و قطعات فومی واسفنجی شامل گردگیر ها و ضربه گیر های خودرو میباشد .
این شرکت الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO / TS 16949:2009 را پیاده سازی و موفق به اخذ گواهینامه کیفیت از شرکت DQS گردیده است .
همچنین این شرکت دارای گرید B1 ساپکو و گرید B+ سازه گستر میباشد .
شرکت شرکت زاگرس بسپارماهان با توجه به زمینه فعالیت خود دارای دو سایت تولید میباشد .
سایت اول ، سایت تولید قطعات فومی و اسفنجی به مساحت 450 متر مربع میباشد و تولید انواع قطعات ضربه گیر ، گردگیر های ، نوار های آببندی و.... مورد مصرف در صنعت خودرو را شامل میگردد ، این سایت با اتکا به دانش نیروی انسانی و تجهیزات مناسب در تولید این گونه از قطعات توانسته است MRP100% شرکت سازه گستر را در خصوص برخی از قطعات به خود اختصاص دهد .
سایت دوم ، سایت تولید قطعات لاستیکی شامل انواع ضربه گیر ، گردگیر ،قطعات جلوبندی و ..... مورد مصرف در صنعت خودرو میباشد که خود شامل دو بخش واحد کامپاند سازی به مساحت 400 متر مربع و واحد تولید به مساحت 450 متر مربع میباشد .

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در شهر شهریار

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر شهریار

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لاستیک