swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

بازار لاستیک ایرانیان

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/02/06 بازدید : 111

بازار لاستیک ایرانیان

: تهران - تهران - خیابان امیرکبیر غربی ، بعد از پامنار مجتمع تیمچه امیرکبیر ، پلاک 309

021-33530482 :

021-33977063 :

info@bazarlastik.com :

متن آگهی بازار لاستیک ایرانیان در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

بازار لاستیک ایرانیان
امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل جدید تری وجود دارد، از جمله انتخاب و خرید کالا، دیگر کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی برای خرید محصول و کالای مورد نیاز خود اقدام میکند. ایده ی ایجاد مجموعه ی بازارلاستیک نیز از همین راه حل ابتدایی شروع شد.

وجود خلاء اطلاع رسانی در زمینه ی تایر خودرو های مختلف و همچنین ناکافی بودن امکان مقایسه ی اطلاعات مربوط به صنعت تایر برای بسیاری از مردم، مارا بر آن داشت تا با استفاده از این فضای ارتباطی، گامی در جهت سهولت در خرید و بالا بردن سطح دانش هموطنان عزیزمان در این زمینه برداریم. محصولاتی که همه ی ما روزانه در حال استفاده از آنها هستیم و جزء مهم صنعت حمل و نقل محسوب میشوند، ولی کمتر کسی اطلاعات کافی در این زمینه دارد و با مقایسه ی صحیح، تایر مناسب خودروی خود را با توجه به شرایط استفاده انتخاب میکند.

تجربه ی طولانی فروشندگان این مجموعه، با خریداران به سبک بازار سنتی لاستیک، سبب شناخت تمام نیازهای مشتریان و ارائه ی پیشنهاد های مناسب شرایط، به آنها شده است. برای مثال، ممکن است خرید تایر مخصوص خودروی شخصی خودمان، به دفعات فراوان، به تجربه های مختلف از خرید، خوب و یا غیر قابل قبول منتهی شده باشد، یکی از دلایل آن نبود اطلاعات کافی و صحیح در این زمینه، آن هم مربوط به نیاز ماست، اطلاعاتی از جمله انتخاب صحیح طرح آج با توجه به جغرافیای محل استفاده، انتخاب صحیح سایز با توجه به خودروی مورد استفاده و نوع استفاده از آن وسیله، میزان فشار مناسب باد در شرایط مختلف جاده ای و

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لاستیک