swiss replica orologi aaa +
Orologi svizzeri replica

فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی لوازم یدکی خودرو سبک

دسته بندی های ما

فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/02/06 بازدید : 140

فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ

: تهران - تهران - تهران-خیابان مصطفی خمینی-بعد از چهار راه سرچشمه-کوچه سنجری-بن بست سوم-پلاک1-واحد 6

021-36832170 :

متن آگهی فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ در استان تهران و شهر تهران را در سایت لوازم یدکی خودرو سبک مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ
سریع ترین و مطمئن ترین انتخاب در خرید و فروش لاستیک و رینگ
ما هم همانند بسیاری از شما در برهه ای از زمان ، سختی و پیچیدگی های مراحل خرید و فروش لاستیک و رینگ و نیازهای مرتبط با آن را چشیده ایم و به خوبی میدانیم گزینه های ممکن برای خرید و فروش رینگ و لاستیک خودرو و سایر لوازم های مورد نیاز در این بازار شلوغ کنونی کاری زمان بر، مشکل و پر دغدغه است. به همین منظور اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک یوزپلنگ ، به عنوان جامع ترین و کامل ترین مرکز اطلاع رسانی و خرید و فروش لاستیک و رینگ خودرو در ایران کرده ایم.

هدف از تاسیس فروشگاه لاستیک یوزپلنگ ، رساندن با کیفیت ترین محصولات بدون دخالت واسطه به سریع ترین شکل ممکن و با تضمین بهترین قیمت به مصرف کننده است. یوزپلنگ عامل فروش رینگ و لاستیک و نمایندگی ، واردکنندگان و تولیدکنندگان داخلی و خارجی در کشور است و به همین منظور غیر از فعالیت گسترده و درخشان چندین ساله در بازار فیزیکی، با ارائه محصولات متنوع در فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک یوزپلنگ ، نوعی دیگر از خدمت گذاری به هموطنان عزیز را عرضه میکنیم.

یوزپلنگ به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیست و بر آن شده که ضمن بررسی عمیق و علمی صنعت خودرو و بازار خرید و فروش کنونی کشور و همچنین تجارب مشابه خارجی، نیازها، محدودیت ها و فرصت های موجود را بررسی و به ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک یوزپلنگ به عنوان مرکزی برای گردآوری، عرضه و تقاضای صنعت خودرو در ایران در زمینه های( فروش لاستیک و رینگ ، صوتی و تصویری ، ابزار خودرو ، قطعات یدکی و لوازم جانبی و...)بپردازیم.

فروشگاه یوزپلنگ نماینده رسمی و عامل مجاز فروش بسیاری از برند های داخلی همچون لاستیک بارز ، لاستیک یزد تایر ، لاستیک کویر تایر ، لاستیک دنا ، لاستیک ایران تایر ، لاستیک گلدستون و لاستیک پیروزی و برند های خارجی همانند لاستیک گودیر ، لاستیک سایلون ، لاستیک سایمکس ، لاستیک بی اف گودریچ ، لاستیک دبل هپینس ، لاستیک نانکن ، لاستیک مکسس ، لاستیک جی تی ، لاستیک بلک لاین ، لاستیک آچیلس ، لاستیک کورسا ، لاستیک جینیو ، لاستیک تاندر ، لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک رودستون ، لاستیک نکسن ، لاستیک مارشال ، لاستیک فالکن ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک یوکوهاما ، لاستیک بریجستون ، لاستیک بلک لاین ، لاستیک دانلوپ ، لاستیک تویو ، لاستیک سومیتومو ، لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کوپر ، لاستیک نیتو و انواع لاستیک یخ شکن ، لاستیک آفرود و رینگ اسپرت و رینگ فابریک ... است.

فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ ، به عنوان بزرگترین مرکز فروش لاستیک و رینگ در ایران، ضمن آرزوی سلامتی و ساعاتی خوش، همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما بزرگواران است.یا حق


تلفن فروشگاه اینترنتی یوزپلنگ تلفن های تماس: 66121458-021 و 66121461-021 و 36832156-021 وجدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به لاستیک در استان تهران

جدیدترین آگهی های لوازم یدکی خودرو سبک در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها
ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه لاستیک