فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/

گرمکن صندلی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/16 بازدید : 227

رفیعی - فرهانی

: تهران - تهران - تهران

fk_milad19@yahoo.com

** گرمکن صندلی **
این دستگاه بالاترین لذت و احساس راحتی و آسایش درهنگام رانندگی را با ایجاد حرارت دلچسب با کیفیت بالا و براساس فناوری استثنایی با استانداردهای بالا در اختیار شما قرار می دهد.
از دیرباز ایرانیان به لذت و احساس آرامش حاصل از گرم شدن پشت کمر پی برده بودند بطوریکه در زمان حال بین ایرانیان بصورت ضرب المثل درآمده است که طرف گشتش به جایی یا کسی گرم است.

ویژگی ها گرمکن صندلی :

این دستگاه سخت ترین آزمایشهای کنترل کیفیت را پشت سر گذاشته و پس از تولید با بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و مونتاژ با دقت و ظرافت بالا توسط پرسنل مجرب و کارآزموده شرکت تولید کننده در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار داده شده است.
گرمای حاصل از این گرمکن صندلی باعث می شود که گردش خون در پشت کمر که معمولا در حالت عادی و بخصوص در روزهای سرد زمستانی ضعیفتر از سایر نقاط بدن است روانتر شده و احساس کرختی و گاهی اوقات پاهی اوقات گرفتگی ععضلات بخصوص در فصول سرد سال را برطرف کند.
استفاده از این دستگاه صرفا مربوط به فصول سرد سال نمی باشد و مصرف آن در گرمایش فضای داخلی اتومبیل تاثیر چندانی ندارد، بطوریکه می توان حتی در فصول گرم سال به هنگامی که کولر اتومبیل روشن می باشد، از حرارت دلچسب این دستگاه استفاده نمود و از دیگز ویژگی های مهم این دستگاه این است که این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که بتواند در کسری از دقیقه گرما را تولید و به بدن انتقال دهد.
09359168838

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سایر دسته بندی ها در استان تهران

جدیدترین آگهی های سایر دسته بندی ها در استان تهران و شهر تهران

آگهی های مشابه سایر دسته بندی هاWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0