فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/


خرید گارد خودرو

گارد خودرو، یکی از قطعات جانبی است که وظیفه محافظت از خودرو را برعهده دارد که در طرح ها و مدل های گوناگون ساخته می شود. در ابتدا از گارد و رکاب در ماشین های مسابقه یا آن هایی که برای رانندگی در بیابان و شرایط سخت بودند، استفاده می شد تا سرنشینان و ماشین در ایمنی کامل باشند. با گذشت زمان استفاده از این قطعات برای انواع اتومبیل ها رایج شد و بعضی از کمپانی های خودروسازی از این آپشن ها به صورت فابریک استفاده می کردند.
از دیگر کاربرد های این قطعه می توان به این اشاره کرد که ممکن است هنگام رانندگی، خودروی جلویی ناگهان ترمز کند و اگر شما به موقع ترمز نکنید، قطعا خودروی شما با خسارت رو به رو خواهد شد و اما استفاده از گارد، مانع بروز این خسارت ها می شود.
انواع مختلف گارد خودرو جمله:  گارد سپر، سینی دار، عینکی و چراغ را می توانید از فروشگاه ما به صورت آنلاین برای تمامی  ماشین ها از جمله موارد زیر سفارش دهید.
چانگان
x33
x22
s5
جک
پاترول
سوزوکی
پرادو
و...

خرید گارد خودرو

گارد سپر

گارد سپر عقب و جلو برای رانندگی در شهرهای شلوغ با رانندگان بی دقت تا رانندگی در جاده های پر از پستی و بلندی بسیار لازم و ضروری است تا از خودروی شما محافظت کند. بهترین و مقاوم ترین جنس را از ما تهیه کنید. این قطعه برای تمامی خودروهای آفرود، سواری، شاسی بلند و...  از جمله پراید، تیبا، سمند، سانتافعه، چانگان، 206، پراید، کاپرا و سایر خودروها موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
فروش انواع گارد چراغ، سینی دار، عینکی، سپر عقب و جلو فایبر، استیل، الومینیومی ماشین های شاسی بلند، افرود، سواری و... با کیفیت ترین جنس و بهترین قیمت. ارسال محصولات به تمام نقاط کشور.

گارد سپر

برای دریافت اطلاعات خرید و دریافت لیست قیمت محصولات بالا با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل فرمایید.