فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/


خرید پدال ماشین

پدال خودرو هم مانند تمامی قطعات یدکی خودرو ممکن است آسیب ببیند و فرسوده شود. استفاده از پدال مناسب می تواند رانندگی را دلچسب تر و راحت تر کند. یک پدال خوب و استاندارد می تواند از زود خسته شدن عضلات پاها و خستگی آن جلو گیری کند. شما می توانید بهترین پدال های ترمز، کلاچ و گاز را با بهترین قیمت و کیفیت از ما تهیه کنید. پدال های مخصوص خودروی اتومات و ماشین های برقی (شارژی)، سخت افزار پدال و قاب پدال بلند نیز موجود می باشد.

خرید پدال ماشین
قاب پدال

بسیاری از افراد پوششی برای پدال خود گذاشته و آن را به اصطلاح کاستوم دیزاین می کنند. برای خرید انواع قاب پدال پراید، 206، پژو 405 و بسیاری از خودرو های موجود می باشد.

قاب پدال

پدال اسپرت

بسیاری از رانندگان پدال های معمولی ماشین خود را نمی پسندند و آن را تعویض کرده و پدال های اسپرت را جایگزین آن ها می کنند. پدال های اسپرت باعث زیبایی فضای داخلی خودرو شده و هم چنین شما توانسته اید پدال با کیفیت تری را برای خودرو خود انتخاب کنید. برای سفارش این نوع محصول و آگاهی از لیست قیمت ها لطفاً تماس بگیرید.
پدال اسپرت پراید، تیبا، 206، اسپورتیج، پژو 405 و ... موجود می باشد.

پدال اسپرت

ست پدال

ست پدال (ترمز، کلاچ، گاز) برای انواع خودرو های تولید داخل مانند 206، پراید، 405، سمند، پژوپارس و خودروهای وارداتی را با بهترین قیمت و کیفیت را از ما تهیه کنید.

ست پدال

پدال گاز

فروش انواه پدال گاز ماشین با بهترین قیمت و کیفیت استاندارد برای شما خریداران و فروشندگان عزیز.
پدال گاز پراید، سمند، 206، پژو پارس و ... موجود می باشند.

پدال گاز

پدال کلاج

طبق آمار به دست آمده در میان پدال های خودرو، پدال کلاچ بیشترین خرابی را در پی دارد. در نتیجه میتوان با خرید پدال با کیفیت می توانید از تعویض زود هنگام آن جلوگیری کنید.
پدال کلاچ پراید، 206، پژو 405، سمند، تیبا، رانا و... بسیاری از خودروهای داخل ایران با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال به سراسر کشور.

پدال کلاج

پدال ترمز

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قطعات خودرو، پدال ترمز است. شما می توانید این محصول پرکاربرد را با بهترین قیمت و کیفیت از فروشگاه ما بخواهید.( لطفاً تماس بگیرید)
پدال ترمز پراید، موتورسیکلت، سمند، موتور هوندا، 206، پژو 405، پیکان، تیبا و بسیاری از خودرو های داخلی و خارجی در انبارذ موجود می باشد.
جهت اطلاع از قیمت به روز پدال ماشین با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

پدال ترمز