فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/


لوازم یدکی بنتلی

تاریخچه بنتلی

بنتلی(Bentley)، شرکت خودروسازی انگلیسی است که خودروهای لوکس را تولید می کند. این کمپانی در سال 1919 توسط والتر اوون بنتلی تاسیس شده و خودروهای طراحی و ساخته شده ی او، شش بار در مسابقات اتومبیل رانی لمانز مقام نخست را کسب کرده اند. از سال 1998 گروه فولکس واگن این کمپانی را اداره می کند. هم اکنون کارخانه ی تولیدی این کمپانی در شهر کرو انگلستان قرار دارد.
خودروهای این کمپانی را جنتلمن بریتانیا می شناسند و جز ماشین های لوکس و گرانقیمت در جهان شناخته می شود.

اگر شما لوازم یدکی و اسپرت این خودرو را می خواهید، سایت ما به راحتی شما را به درخواستتان می رساند. فروش لوازم تزئینی کلیه خودروهای بنتلی به صورت نقد و اقساط با بهترین قیمت و کیفیت به سراسر کشور(تهران و شهرستان). اجناس ما دارای گارانتی می باشند و می توانید به صورت عمده و یا جزئی سفارش دهید.

 

تاریخچه بنتلی

لوازم یدکی بنتلی کانتیننتال

ماشین بازان حرفه ای این خودرو را، یک اشرف زاده ی ثروتمند و قدرتمند می نامند و خیلی از افراد آرزوی داشتن چنین اوعجوبه ای را دارند و اگر شما نیز مشخصات و ویژگی هایش را بدانید قطعا آرزوی داشتنش را می کنید. در این سایت می توانید تمامی قطعات یدکی، موتوری و اسپرت و هرآنچه مربوط به این خودروی لوکس می شود را سفارش دهید.
قطعات کنتینانتال کروک و کانتیننتال جی تی و سایر مدل های موجود در ایران موجود می باشند و با بهترین قیمت و کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

لوازم یدکی بنتلی کانتیننتال جی تی

لوازم یدکی بنتلی بنتایگا

بنتایگا تنها شاسی بلند خاندان بنتلی است و از پرسرعت ترین ها در سطح جهانی می باشد. ما در فروشگاهمان تمامی قطعات و لوازم یدکی اصلی خودروی بنتلی بنتایگا را با بهترین کیفیت و با ضمانت اصل بودن اجناس به شما عرضه می کنیم.

 

قطعات یدکی بنتلی بنتایگا

لوازم یدکی بنتلی مولسان

بنتلی مولسان یکی از خودروهای لوکس جهان به شمار می رود که پرچم کمپانی بنتلی را بالا نگه داشته است. اگر شما صاحب این خودروی لوکس هستید می توانید تمامی قطعات یدکی و مورد نیاز این خودرو را به صورت اینترنتی و با ضمانت و کیفیت تهیه کنید.

 

قطعات یدکی بنتلی مولسان

علاوه بر قطعات مدل های ذکر شده، لوازم تمامی مدل هایی که در ایران موجود می باشند را به راحتی تنها با یک تماس می توانید تهیه کنید. شما در کوتاه ترین زمان، قادر به دسترسی به بهترین محصول خواهید بود.

قطعات و لوازم  یدکی خودرو های بنتلی زیر در این فروشگاه  موجود می باشد:

بنتلی کانتیننتال

بنتلی کنتینانتال کروک

بنتلی کانتیننتال جی تی

بنتلی مولسان

بنتلی بنتایگا

بنتلی بنتایگا اسپید

به دلیل متغیر بودن قیمت ها در بازار، قادر به گذاشتن قیمت ها در آگهی نمی باشیم. برای اطلاع از آخرین قیمت محصول و قطعه مورد نظر، مشخصات قطعه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در آگهی ثبت شده اند تماس بگیرید.