فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/


خرید بادگیر خودرو

رانندگی در جاده های پر باد، سبب کاهش سرعت خودرو می شود. برخی رانندگان در این مواقع از بادگیر روی کاپوت استفاده می کنند که هیچ عاملی سبب کند شدن سرعت آن ها نشود. انوع مختلفی از از این محصول موجود می باشند که برخی بر روی کاپوت و برخی روی شیشه جلوی ماشین نصب می شوند. همچنین نصب این قطعه، می تواند از ضرر حشرات، سنگ و آوارهای موجود در هوا به کاپوت خودرو جلوگیری کند.

بادگیر شیشه

این قطعه بر روی شیشه جلو و عقب نصب می شود و از ورود گرد و خاک، نور و باران به داخل جلوگیری می کند و باعث می شود در سرعت بالا، باد شمارا اذیت نکند و از سرعت شما نکاهد.  این پکیج شامل 4 بادگیر برای شیشه های عقب و جلو با بهترین جنس و کیفیت و مقاوم در برابر اشعه نور و آب.
این محصول برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی از جمله موارد زیر موجود است:

پراید
سمند
206
تیبا
ساینا
ساندرو
تیگو 5
ال 90

بادگیر شیشه

بادگیر سپر

جایگاه این قطعه پشت در سپر اتومبیل و جلوی سینی فن است و از ورود گرد و خاک و آب به موتور و سیستم خنک کننده خودرو جلوگیری می کند و هنگام حرکت و سرعت، عملکرد آن بهتر می شود. همچنین از ورود هوای پرفشار به قسمت زیرین خودرو جلوگیری می کند.

از شما قصد خرید این قطعه برای ماشینتان را دارید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا مدل دلخواهتان سفارش دهید. عرضه کننده انواع بادگیر خودرو از جمله بادگیر سپر، شیشه و...  با قیمت و کیفیت مناسب، ارسال محصولات به تمامی نقاط کشور.
محصولات برای تمامی خودرو ها از جمله موارد زیر موجود می باشد:

پراید
دنا
سمند
206
207
405
ال 90
و....

باران گیر فابریک

برای دریافت اطلاعات خرید و دریافت لیست قیمت مححصولات با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل فرمایید.Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0