فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی https://www.yadakicar.com/


خرید اسپویلر

اسپویلر چست؟

بال های Spoilers (اسپویلر) روی صندوق عقب خودرو قرار می گیرد و علاوه بر ظاهر زیبایی که به خودرو می دهد، از لحاظ ایرودینامیکی سبب بیشتر شدن سرعت و افزایش کارایی خودرو نسبت به قبل می شود. اگر در انتخاب این قطعه دقت نکنیم، سبب نا متعادل شدن خودرو می شود. اگر افزایش توانایی و عملکرد خودرو برایتان مهم است، بررسی اسپویلر را در اولویت قرار دهید.

خرید اسپویلر

اسپویلر شیشه عقب

این قطعه روی شیشه عقب خودرو جهت اسپرت و تیونینگ شدن نصب می شود. این قطعه در سرعت های بالا به شما و ماشینتان کمک می کند. سرعت باد را کنترل می کند، از تاثیرات منفی روی عملکرد خودرو و چرخش فرمان جلوگیری می کند.
همرنگ خودرو است و جنبه زیبایی دارد، از بزرگ دیده شدن خودرو جلوگیری می کند، از تابیدن نور زیاد به داخل کابین جلوگیری می کند و نصب آن بسیار آسان است.
اگر شما نیز قصد خرید این قطعه پرکاربرد و پرسود را دارید، ما به شما کمک می کنیم تا به بهترین جنس و کیفیت دسترسی پیدا کنید.
اسپویلر شیشه عقب برای تمامی خودرو از جمله موارد زیر موجود است:

سمند
تندر 90
پارس تندر
ال90
پارس
پراید
و...

اسپویلر شیشه عقب

اسپویلر سپر عقب وانت

اسپویلرها انواع مختلفی دارند : فابریکی، کشیده، عقب وانت، شیشه عقب که تمامی آن ها در موقعیت های گوناگون سبب کنترل باد و سرعت خودرو است.


اگر قصد خرید و تهیه این قطعه را دارید، ما به شما کمک خواهیم کرد. انواع اسپویلر خودرو با تنوع بالای مدل، بهترین قیمت و کیفیت و ارسال به تمامی نقاط ایران.
این قطعه برای تمامی خودروهای داخلی و خارجی از جمله ماشین های زیر موجود است:

پراید
206
رانا
405
تیبا
برلیانس
زانتیا
سمند
سورن
و....

برای دریافت اطلاعات خرید و دریافت لیست قیمت با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.
 Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0